Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-06T19:33:04+01:00
Moje ulubione hobby to zbieranie znaczków. Każdą wolną chwilę spędzam zbierając je. Mam w tym wiele radości. Posiadam już kilkanaście ich i dalej staram się je zbierać. Może to się wydawać nudne, lecz dla mnie jest to sposób na nudę i moje największe hobby jakie miałem obecnie w życiu. Znam kilku moich kolegów, którzy mają negatywną wypowiedź na taki sposób zabijania nudy, jednak nie przejmuję się i dalej robię to co uważam za najbardziej stosowne. Podczas weekendu segreguję je i chowam w specjalnym miejscu. Jest ich już ponad 100. Uważam, że to hobby nie jest nudne i głupie i polecam to wszystkim niezależnie od ich wieku i czasu.

Mam nadzieję, że się podoba ;)
23 1 23
  • Użytkownik Zadane
2010-03-06T19:36:52+01:00
Moje Hobby to zbieranie znaczków, każdy ma jakieś Hobby a moim sa własnie znaczki. Myśle że znaczki to fajne ponieważ jak ma się różnego rodzaju znaczki, to tak jakby tradycja. Każdy powinien mieć jakieś hobby bo inaczej nie masz życia trzeba się czymś pasjonować
13 1 13
2010-03-06T19:45:12+01:00
Zawsze jak poznaję kogoś nowego to pyta czym się interesuję. To standardowe zapytanie, ale większość moich znajomych ma problem z odpowiedzią. Po prostu nie ma konkretnej pasji. A ja mam. I strasznie się z tego cieszę. Otóż zbieram znaczki. Wiem, że to trochę staroświeckie, ale bardzo to lubię. W czasach komórek i maili kolekcjonowanie znaczków wygląda całkiem inaczej niż dawniej. Dziś nikt już ich nie odkleja od listów, a przynajmniej rzadko. Większość moich okazów zakupiłam na aukcji internetowej. Lubię otwierać mój klaser i oglądać zdobycze. Pasję tę zawdzięczam dziadkowi, który też zbierał znaczki. Podarował mi kiedyś pięć sztuk i tak zaczęła się moja kolekcja rozrastać i rozrastać. Teraz mam ich 72. Z niektórych jestem naprawdę dumna. Warto mieć jakieś hobby. Wtedy się człowiek nie nudzi i nie narzeka na deszcz za oknem.
5 4 5