Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-07T09:20:23+01:00
Każdemu w życiu jest potrzebna miłość mi również można by tutaj rozwinąć kilka aspektów ale chce stwierdzić że :

aby nie być zgoszkniałym należy pokochać tą jedną osobę ze wzajemnością być szczęśliwym i nie martwić się niczym,założyć rodzinę.Dla mnie miłość to rodzaj jakiegoś uczucia z wzajemnością bez miłości nie było by szczęścia nigdy bym się nie uśmiechal/uśmiechała wszystko było by bezsensu miłość potwierdza to że można być szczęśliwym dlatego tak bardzo to jest ważne i potrzebne żeby kochać trzeba najpierw poszukać żeby być szczęśliwym trzeba poszukać i na to potrzeba trochę czasu. nasze serce jest otwarte na miłość ale musi poszukać odzwierciedlić siebie drugiej osoby w pewien sposób się łączymy z tą drugą osobą.
Gdy by miłość nie była potrzebna na świecie moglo by nie być nikogo z miłości biorą się ludzie to pewien owoc (dziecko) w darze. Dzieci,Ludzie nie biorą się od tak są owocem miłości rodziców tzn dwojga ludzi których łączy głebokie uczucie dlatego to jest tak potrzebne.
2010-03-07T09:20:30+01:00
Moimi zdaniem miłość jest potrzebna ponieważ dzięki niej mogę być szczęśliwa.Otóż sprawia mi ona wiele radości i przyjemności.
Myślę, że w moim życiu jest ona najważniejsza dlatego, że bez niej moja osoba by nie istniała. Dzięki niej mogę czynić dobro czyli pomagać innym np. zwierzętom, które są chore i potrzebują pomocy.Również mogę uzyskać zaufanie u moich rówieśników. Uważam, że jest ona najcenniejsza i każdy człowiek ma ją w sobie.

POZDRAWIAM ;D