Odpowiedzi

2010-03-07T10:56:04+01:00
Moim zdaniem w średniowieczu były plusy i zalety lecz osobiście nie chciałam bym żyć w średniowieczu ponieważ w tamtych czasach nie było elektroniki nie było by komputera komórki i innych takich rzeczy bez których nie wyobrażam sobie żyć.
W tedy kobiety w tedy nie miała prawa do niczego pracy i innych rzeczy.
A oprócz tego w tamtych czasach były straszne kary za małe wykroczenia na przykład za sprzeciwieniu się królu były straszne kary, kara śmierci ścięci głowy lub spalenie na stosie.


Myślę że tyle wystarczy
33 4 33
2010-03-07T11:28:41+01:00
Chciał bym żyć w czasach średniowiecznych ponieważ nie było tam komurek ani elektroniki. Nie było samochodów i korków była przyjemna jazda konno. Byłi rycerze do których kazdy chłopak chciał się zaciągnąć. Byli tez królowie dobrzy i zli byly wojny i bitwy. Czyli plusy i minusy. Ale zawsze mozna było mło spędzic czas trenując walke mieczem czy jazdą konną. Nie było zatrutego środowiska jak teraz jest.Można się było cieszyć pięknem natury. Ale tez skosztować pracy na roli czy tez nawet pojenia koni. Było wiele zawodów od kowali do rolników byli rycerze i giermkowie. Mozna było za turniej rycerski czy pokonanie wroga dostac ręke księzniki było pięknie leczy w czasach wojen gineli nie winni ludzie jak i dzielni rycerze.Dlatego nie wiem czy chciał bym tam mieszkac. Moze gdyby był pokuj.

Myślę ze pomogłem albo poskladasz sobie kawałki naszych opowiadn i ułozysz najlepsze swoje :)
10 3 10