Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T10:43:29+01:00
----- Takim znaczkiem zaznaczam gdzie masz zrobić akapit.


------Jest wiele miejsc,które lubię jednak mój pokój jest dla mnie najwspanialszy.
-----Jest moim własnym kątem.Mam tu komputer,telewizor.Spędzam w nim najwięcej czasu.Czuję się tu bezpiecznie i miło.Gdy jest mi smutno przychodzę tam siadam na łóżko i myślę.Po chwili wszystkie smutki i problemy znikają!Są w nim rzeczy,które są tylko moje.Znajdują się takze takie,które są wspólne.
-----Myślę,że dobrze jest mieć swoje miejsce w domu.Tam zawsze jest co robić!
77 1 77
2010-03-07T10:45:15+01:00
Ja, moim miejscem pod słońcem nazywam las.
Jest się wtedy wolnym, możesz robić to co zechcesz. Świeże powietrze, zwierzęta, rośliny. Łono natury to piękny dar od Boga. Możesz biegać do woli , wspinać się po drzewach rozmawiać ze zwierzętami chociaż i tak ani ty ani one cię nie rozumieją. Cieszysz się wszystkim tym co zielone. Raj dla duszy. Widzisz mały strumyczek w lesie fascynujesz się nim, jakbyś widział go pierwszy i ostatni raz. Cieszysz się z najmniejszych rzeczy. I to jest właśnie magiczne.
Moim zdaniem w lesie jesteś wolny, niczym się nie martwisz.


Życzę powodzenia ;*
55 4 55
2010-03-07T15:44:36+01:00
Jedyne pod słońcem!
Dla mnie miejsce jedyne pod słońcem to las. Mogę się tam zrelaksować, udać na spacer z przyjaciólmi, pójśc na ścieżkę zdrowia.
(Opis lasu) W lesie zawsze jest świeże powietrze, można spotkać tam różne ciekawe okazy i zwierzęta. W lesie są ścieżki zdrowia gdzie można spędzić czas pożytecznie: naświeżym powietrzu i poćwiczyć trochę. Można tam również zabawić się detektywa: zgadywać różne odgłosy ptaków czy oskrywać ślady zwierząt.
Las to dla mnie jedyne miejsce pod słońcem, gdzie spędzam czas tak miło i ciekawie ucząc się przy tym czegoś nowego.

21 3 21