Napisz opowiadanie zaczynające się od słow :pewnego dnia udało mi się złowić złotą rybkę " podaj jedno zyczenie które miała by spełnić złota rybka przedstaw jak wpłynęło na ciebie lub na innych spotkanie ze złotą rybką> na kartkę a4 PILNE PROSZĘ!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-07T11:08:56+01:00
Miałam wypadek nad jeziorem skakałam na główkę i poczułam straszny ból pleców . Okazało się , że nie mogę wypłynąć , Straciłam przytomność , ktoś mnie uratował, ale niestety nie czułam władzy w nogach. To było straszne! Odtąd moje życie legło w gruzach. Moją jedyną rozrywką było łowienie ryb.
Mój tata często zabierał mnie na ryby , bardzo lubiłam te zajęcie . Rywalizowałam wtedy z tatą kto złowi ich więcej. No niestety tata był w tym lepszy ode mnie. Pewnego dnia udało mi się złowić złotą rybkę nie wierzyłam własnym oczom Bardzo się ucieszyłam gdy okazało się , że potrafi mówić. Zaproponowała mi , że jeśli ją wypuszczę to spełni moje życzenie, a że byłam osobą sparaliżowaną i siedziałam na wózku inwalidzkim , poprosiłam ją o przywrócenie mi władzy w nogach. Nagle poczułam dziwne uczucie mrowienia w palcach , nie mogłam uwierzyć , że przywróciła mi możliwość chodzenia. Spotkanie ze złotą rybką wpłynęło na zmianę mojego życia na bardziej pozytywne. Wreszcie mogłam żyć bardziej aktywnie, nie ograniczało mnie już nic. Zaczęłam podróżować, jeździć rowerem chodzić na basen. Poznałam mnóstwo nowych ludzi. A moi rodzice też na tym skorzystali , bo mieli teraz więcej czasu dla siebie. Jestem wdzięczna złotej rybce za możliwość wrócenia do aktywnego życia