Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T11:14:25+01:00
Ja najchętniej spędzam czas z moimi przyjaciółmi idziemy wtedy na amfiteatr i gadamy o różnych sprawach które dzieją się wokół nas ,ten czas który oni a zarazem Ja spędzamy ze sobą jest dla Mnie bardzo ważny wtedy mogę im udowodnić że są moją taką prawdziwą i najlepszą paczką jaką znam.I postanawiam nigdy tej paczki nie stracić i gdy będziemy już dorośli nadal będziemy odwiedzać to miejsce nawet na ułamek sekundy!
5 4 5
2010-03-07T11:19:10+01:00
Mam dużo obowiązków szkolnych.
Ale gdy znajdzie się chwila zaraz idę nad rzekę , aby się uwolnić od różnych problemów . Miejsce te jest bardzo lubiane przez ze mnie gdyż moge sama w ciszy porozmawiać sama ze sobą .
22 4 22
2010-03-07T11:21:19+01:00
Mimo wielu spekulacji na temat szkoły, to właśnie w niej bardzo chętnie spędzam czas.
Szkoła to miejsce, w którym zawiera się nowe znajomości i przyjaźnie. Sam dzięki tej placówce poznałem wielu wspaniałych i wartościowych osób. To w szkole spędzamy ze sobą czas, rozmawiamy, czy wygłupiamy się. Wbrew pozorom, w szkole nie zawsze trzeba być poważnym, więc zawsze miło spędzamy razem czas na przerwach między lekcjami. Nie wszyscy mieszkamy w jednej miejscowości, toteż bardzo często właśnie dzięki szkole możemy ze sobą pobyć.
Ponadto, w szkole można nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy. Jeśli ktoś jak ja, myśli poważnie o przyszłości, to szkoła gwarantuje takowe przygotowanie do dorosłego życia. Zdobywamy rzetelną wiedzę, kształtuje się nasza inteligencja. Często również kształtuje się nasz charakter, stajemy się bardziej odważni. Bardzo lubię szkołę, a niektóre lekcje, dzięki niesamowitym nauczycielom chciałoby się mieć cały czas.
Poza tym myślę, że gdyby nie szkoła, większość z młodych osób nie miałaby co z sobą zrobić. Być może przez nudę zaczęliby się sięgać po różne używki, a życie straciłoby dla nich sens.
Reasumując, śmiało mogę stwierdzić, iż szkoła jest miejscem, w którym chętnie spędzam czas. Mimo spotkań z przyjaciółmi wiem, że to nauka i wiedza zagwarantują mi dobry zawód i spełnienie marzeń.
27 4 27