Rzeźbiarz (wiersz)

Antek sztuką zajmował
I uchodził za jej znawcę,
Półki swoich inicjałów
Nie wyrzeźbił w szkolnej ławce.

zad1
Antek, bohater wierszyka, został przyłapany na niszczeniu ławki.Przeprosił nauczyciela i obiecał, że już nigdy nie będzie dewastował sprzętu szkolnego.Zaproponował też sposób, w jaki wynagrodził spowodowaną przez siebie szkodę:
ponieważ ma zdolności plastyczne, chętnie wykonałby gazetkę klasową.Napisz wypowiedź Antkaliczę na szybkom odp

daje naprawdę dużo :)))

3

Odpowiedzi

2010-03-07T11:16:40+01:00
Bardzo Panią przepraszam za to co zrobiłem. Obiecam, że już nigdy więcej się to nie powtórzy. Nigdy już ni będę niszczył sprzętu szkolnego, rzeczy koleżanek, czy też kolegów, ani wogóle żadnych cudzych rzeczy. Spróbuję to jakoś wynagrodzić. Mam małe zdolności plastyczne, więc chętnie wykonałbym gazetkę klasową.Zrobię ją bardzo starannie. Jeszcze raz bardzo Panią przepraszam.
31 4 31
2010-03-07T11:17:01+01:00
Bardzo przepraszam panią za to co zrobiłem, na pewno to się nie powtórzy w zamian za to zrobię piękną gazetkę klasową.
Następnego dnia Antek przyszedł bardzo wcześnie to szkoły. Zabrał ze sobą kilku kolegów i zajął się za robieniem gazetki klasowej. Potem przyszła nauczycielka, która z zdziwieniem patrzyła na uczniów. Była bardzo zaskoczona, z powodu tego, że zaczeli robić tak wcześniej. Antek przywitał się z panią i powiedział jej, że gazetka zostanie zrobiona niedługo i żeby się nie martwiła o niego i jego kolegów. Po zakończeniu gazetki chłopcy wrócili na zajęcia. Otrzymali pochwałę od nauczycielki i wrócili do pracy.
22 3 22
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T11:18:52+01:00
Chciałem bardzo panią przeprosić, za to co zrobiłem wczoraj- zniszczenie ławki. Nie pomyślałem, że to głupi pomysł, bo to przecież szkolna własność ,takze moja. Nie powinienem tego robić i bardzo tego żałuję. To że mam zdolności plastyczne musze wykorzystywać w sposób jak najlepszy, a pomazanie ławki nie jest dobre. Nigdy więcej nie będe już niszczył szkolnej własności. Chciałem panią przeprosić i , ponieważ mam zdolności plastyczne będę robił gazetki szkolne na różne okazje.

mam nadzieje że ci pomogłam, proszę o naj....
36 4 36