Odpowiedzi

2010-03-07T11:43:47+01:00
Drogi...!
Na początku mojego listu chciałabym cię serdecznie pozdrowić. Ostatnio w szkole przerabiałam lekturę "ten obcy" i bardzo mnie zainteresowała. Chciałabym ci coś o niej powiedzieć.
Książka ta opisuje dużo różnych przygód dobrych i złych. Opowiada również o miłości nieśmiałej dziewczyny i odważnego chłopaka. Jest tam dużo opisów, a także można z niej zaczerpnąc pomysły na spędzenie wakacji.
"ten obcy" to naprawdę ciekawa, wciągająca książka, którą serdecznie Ci polecam.
Pozdrawiam ....
10 4 10
2010-03-07T11:47:28+01:00
Drogi Tomku !
Chciałbym polecić ci książkę pt. ,, Ten obcy ". Książka bardzo mnie uwiodła po jej przeczytaniu , dlatego też , chcę polecić ją i Tobie. Opowiada ona o przygodach wakacyjnej paczki przyjaciół do których dołącza się Zenek - chłopiec , który szuka swojego wujka. Zenek jest półsierotą , uciekł od ojca alkoholika, który go zaniedbywał. Jego mama nie żyje. Chłopak widzi nadzieję tylko w swoim wuju. Kiedy znajduje się w Olszynach na wyspie , czwórka przyjaciół poznaje go. Zenek imponuje małemu Julkowi swoimi wyczynami. Marian natomiast podziwia go , ale nie okazuje mu swoich emocji. Ula zakochuje się w Zenonie z odwzajemnieniem. Zenek napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Dzięki pomocy ojca Uli , znajduje się wujek Zenka- Antoni Janica. Uszczęśliwiony chłopiec wraca do jego domu.
Tomku , książka jest wspaniała , ma wiele zwrotów akcji i gdy ją czytałem , byłem zawsze ciekaw , co będzie dalej. Myślę , że i Ty ją przeczytasz .

Pozdrawiam- Karol
11 3 11