Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T13:04:47+01:00
Z książki 'Ten Obcy' polubiłem Zenka, ponieważ był niezależny, miał swoje zdanie.
Zenek był starszy od reszty dzieci, miał około czternastu lat. Uciekł z domu. Chciał odnaleźć Antoniego Janicę, swojego wujka i dążył do tego. Sam fakt, że zaszedł tak daleko, świadczy o jego odwadze i uporze. Lubił zwierzęta i podróże. Miał określone plany na przyszłość, chciał zostać marynarzem.
Według mnie Zenek był bardzo dobrym i zaradnym chłopakiem. Wzruszyły mnie jego niewiarygodne dokonania na przykład uratowanie dziecka, podróżowanie z chorą nogą, uratowanie i obrona Dunaja przed Wiktorem i Władkiem, miejscowymi łobuziakami. Chciałabym spotkać takiego chłopca jak Zenek.
niestety na początku piszesz w czasie przeszłym a potem w terazniejszym :-;
2010-03-07T13:16:29+01:00
Bardzo polubiłem Mariana. Podoba mi się jego odpowiedzialność. Ma swoje zasady, których nie łamie. Można na nim polegać, myślę, że znaleźlibyśmy wspólny język. Marian jest bezkonfliktowy, nie kłóci się i jest odpowiedzialny. Przecież Julek jest ciągle pod jego opieką. Jest koleżeński i potrafi dogadać się nawet z dziewczynami. Jest dojrzały jak na swój wiek i dla mnie to najodpowiedniejsza postać, by się zaprzyjaźnić.
2 5 2