Odpowiedzi

2010-03-07T13:38:20+01:00
Miałam to dawnoooooooooooooo temu ale najlepsze streszczenia są na ostatnim dzwonku tam powinno być szczegółowo napisane
2010-03-07T13:46:55+01:00
Bohaterka uważała się za wyjątkowo brzydką. Najwięksym powodem do zmartwienia była dla Ani nadmierna chudośc sylwetki i rude włosy, które zazwyczaj nosiła spleczone w warkocze. Na bladej, upstrzonej piegami twarzy bohaterki, zwracały uwagę zmienijące barwe oczy oraz spiczasty podbródek. W czasie pobytu na Zielonym Wzgórzu fizyczności zaszły duże : włsy nabrały barwy kaszatnowej a jej figura lekko się zaokrągliła. Bohaterka odznaczała się wrażliwością na krzywdę innych i piękno świata. Cechowała ją prawdomówność. Miała odwagę głośno wyrazić swoje zdanie, co nie zawsze przysparzało jej przyjaciół. Z koleji jej skłonnośc do uciekania w świat wyobraźni sprawiała, że Ania często popadała w taraparty.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T13:47:49+01:00
Ania to glowna bohaterka ksiazki "Ania z Zielonego Wzgorza". Jest osoba o duzej ilosci pomyslow i bujnej wyobrazni.
Jesli chodzi o wyglad, wyrozniala sie nieco sposrod rowiesnikow. Miala dlugie, rude wlosy i byla niesamowicie szczupla. Miala tez twarz pelna piegow i oczy szarozielonej barwy.
Cechuje ja ambitnosc i optymistyczne patrzenie na swiat. W kazdej sytuacji odnajdywala jakies plusy. Byla marzycielka i miala wielka wyobraznie. Cechowala ja rowniez odwaga i opanowanie. Byla zdolna. Potwierdzi to jej talent literacki i aktorski. Szybko nauczyla sie czytac i pieknie recytowac wiersze. To co jest u niej spora wada, to to, ze trudno ja bylo przekonac do swoich racji, bo wowczas wybuchala gniewem.
Przyznam sie, ze czytajac ksiazke Ania wzbudzila we mnie zachwyt. Sama zachowuje sie podobnie i czytajac,ze czasem nie tylko ja mam takie szalone pomysly bylo i bardzo milo.
licze na najl;p;)