Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T13:49:38+01:00
W dzisiejszych czasach stosunek płciowy jest dla młodych ludzi czymś, co chcą przeżyć jak najszybciej, bowiem prowadzi do tego nieograniczona ciekawość i chęć zaspokojenia swoich potrzeb. Młodzi ludzie chcą jak najszybciej pozbyć się cnoty myśląc przy tym, iż dorównają rówieśnikom. Czystość przedmałżeńska to mało spotykane zjawisko w naszych czasach. Wszystko wokół, gdy się rozejrzymy młodzieży kojarzyć się może z erotyzmem m.in. rozpowszechnianie erotyki w mediach czy też internetowa pornografia.
Czystość przedmałżeńska jest wielkim darem który możemy podarować osobie z którą chcemy spędzić resztę życia. Niestety tylko nieliczni mogą się na to decydują.
1 5 1
2010-03-07T14:17:24+01:00
Czystość przedmałżeńska to jest najpiękniejsza rzecz dla partnerów. W naszych czasach wszyscy chcą jak najszybciej stracić cnotę aby nie być "gorszym" od rówieśników. Takie podejście do czystości i do samego siebie jest złe. Nie możemy robić pochopnych rzeczy tylko dlatego, że ktoś inny to zrobił. Czystość przedmałżeńska jest bardzo ważna, zwłaszcza w naszej religii. Dobrze wiemy, że uprawianie seksu przed ślubem jest grzechem ciężkim. I nie możemy się go dopuścić bo to jest "nieczyste". Dlatego czystość przedmałżeńska jest ogromnym darem od Boga i nas samych jaki możemy podarować drugiej osobie, której przyrzekliśmy wierność do końca życia.

Mam nadzieję, że pomogłam!
Pozdawiam! ;]
Daj najjj
1 4 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-07T14:55:31+01:00
Czystość przedmałżeńska jest ważna przed ślubem gdyż dopiero po slubie powinniśmy być z ta naszą osobą, i potem możemy robić co chcemy ale przed ślubem nie
1 3 1