Odpowiedzi

2010-03-07T14:40:19+01:00
Dzień chyli się powoli ku zachodowi. Zachodzi słońce. Swoimi płomiennymi promieniami otula drzewa, na których ptaki śpiewają na zakończenie dnia. Na widnokrąg wschodzi księżyc, świeci on po drugiej stronie. Cienie drzew i krzewów opadają na wilgotną trawę. Słońce ledwo widoczne, jeszcze delikatnymi promieniami ogrzewa ziemię. Wieczór w pełni.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T14:40:29+01:00
Zachód słońca. ?Jedna z najpiękniejszych chwil w ciągu dnia. W wielu książkach jest opisany jako coś cudownego i magicznego.
Gdy widzimy za horyzontem drzew zachodzące słońce które świeciło dla nas przez cały dzień i ogrzewało nas teraz "kładzie" się na należny odpoczynek. Ptaki widząc że ciepłe słoneczko już zachodzi lecą do swoich gniazd aby przygotować się do snu i rano przywitać wschodzące słońce które przynosi noey piękny dzień i nowe przeżycia.
Przy zachodzącym słońcu możemy dostrzec widnokrąg który nie jednego wprawia w zachwyt. Wiele ludzi specjalnie na tą chwilę zostawiają swą pracę aby popatrzeć na ten magiczny moment i poczuć się wyjątkowo. Specjalnych efektów dodaje również wietrzyk który przypomina nam że robi się chłodno i należy udać się do swoich domów na odpoczynek tak jak zrobiło to słońce.
Wieczór to magiczny wieczór dla każdego ponieważ zmusza do refleksji nad minionym dniem.