Napisz opowiadanie według planu zdarzeń :
1.Pobyt w Krakowie.
2.zwiedzanie Wawelu
3.Poznawanie miasta
4.Nagłe zniknięcie kolegów
5.Poszukiwania
6.Odnalezienie chłopców
7.Powrót z wycieczki
Tylko nie ma byc krótkie bo od razu dam spam.! z góry dzięki.;))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:33:58+01:00
Następny dzień pobytu Jasia w Krakowie zapowiadał sie interesująco. W planie miał zwiedzanie Wawelu oraz poznawanie innych bardzo interesujacych miejsc. Bardzo się cięszył.Wraz z klasą po zjedzonym śniadaniu wyruszyli zwiedzac Wawel.
Wreszcie doszli na Wawel. Jasiu był bardzo zafasynowany Karkowem, podobało mu się tam . Po zwiedzaniu, klasa dostała czas wolny. Chłopiec wraz ze swymi przyjaciółmi wyruszyli poszukać pamiętek, a jednocześnie pozanć kilka innych ciekawych miejsc Krakowa.Po kupieniu pamiątek i poznaniu już wszystkich miejsc jakie mogli, zgłodnieli.Postanowili więc poszukac jakiejś pizzeri.Wiec oddalili się. Po 30 minutach poszukiwań , nie wiedzieli gdzie są.Zgubili się.Jasiek wraz z kolegami nie umieli radzić sobie w takich sytuacjach więc postanowili czekac.Gdy nadszedł czas zbiórki nauczycielka zauważyła że brakuje Jaśka wraz z jego kolegami, wiec szybko wyruszyła ich szukać.
Jedank nigdzie ich nie znalazła. Pytała ich rówiesników z klasy gdzie mogli pójsć.jedna z koleżanek powiedziała ,ze chłopcy bardzo lubia pizze i ,ze może wyruszyli w jej kierunku. Nauczycielka postanowiła zorientowac sie gdzie leża pobliskie pizzerie i wyruszyła szukać chłpców. Na szczęście odnalazła Jaśka i jego kolegów.
Oczywiście chłopcy dostali odpowiednia karę,ale wazne ,ze nic im sie nie stało.
Jasiek z kolegami przeprosili wychowawczynię.Droga powrotna była bardzo przyjemna.Wszyscy śpiewali i rozmawiali. A chłopcy nie przejmowali sie juz tym incydentem.