Odpowiedzi

2010-03-07T14:59:57+01:00
Człowieku baju,baju już niedługo będziesz w raju.W raju jest rajska pogoda i rajskie życie.Raz, dwa i już jesteś. Jeśli będziesz źle postępować wygonią Cię z niego.

Myślę że jest dobrze... :)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:02:13+01:00
Wczoraj kupiłam ciastka, były strasznie niedobre, a pisalo, że są wyśmienite, niestety nabili mnie w butelkę. Wracając ze sklepu, podskawiłałam, złamałam nogę, wtedy mój brat powiedział 'Żeby kózka, nie skakała. To by nóżki nie złamała' Przeleciała koło mnie jaskółka, byłam zachwycona, lecz jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Droga była cała w lodzie, bałam się jak ognia.Szłam z głową w chmurach i zaczępiłam się znowu, tym razem o kamień, który leżał na samym środku drogi, to były najgorsze zakupy w moim życiu ! Nigdy ich nie zapomnę..
2010-03-07T15:04:01+01:00
Jacek był zawsze w gorącej wodzie kąpany - najpierw robił, potem myślał. Niestety, zdarzało się też, że rzucał słowa na wiatr, więc po pewnym czasie wszyscy przestali wierzyć jego obietnicom.
Tego dnia chłopak zdecydowanie wstał lewą noga - przez cały poranek miał muchy w nosie. Szczególnie rozdrażniała go kocia muzyka dobiegająca z mieszkania sąsiadów. Dla poprawienia nastroju postanowił wybrać się do parku. Podejrzewał, że spotka tam Alę, która mu już dawno wpadła w oko. Tak jak przypuszczał, dziewczyna spacerowała po parku z ratlerkiem Fafikiem, z którym Jacek miał na pieńku. Chłopiec zdecydował, że w końcu musi chwycić byka za rogi, i wyznał Ali, że chciałby się z nią spotkać. Alicja słyszała jednak wcześniej, że wszystko, co mówi Jacek, jest palcem po wodzie pisane. Uznała więc, że i ją chłopak próbuje nabić w butelkę. Tymczasem wojowniczy Fafik postanowił pokazać Jackowi, gdzie raki zimują, i zaczął groźnie ujadać. Przestraszony chłopak ułonił się Ali i wziął nogi za pas.

Mam nadzieję, że pomogłam pisaliśmy takie cos na lekcji i pani nam sprawdzała :)
Pozdrawiam i licze na naj ;****