Proszę o szybką odpowiedź.
Książka "Cudowna podróż". Mam fragment w podręczniku. Skończyło się na tym jak gęsior chwycił tego chłopaka i uniósł go za sobą. Mam za zadanie napisać dalszy ciąg. Może to być kontynuacja wątków z tego fragmentu książki bądź krótkie opowiadanie z zakończeniem. Wybiorę najlepszą odpowiedź, ale proszę, szybko!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:20:48+01:00
[...] Kaczki kwakały.Rodzice wracali z kościoła kiedy ujrzeli chłopca , który leci po niebie.Na początku wcale się tym nie przejęli.Dopiero kiedy zobaczyli twarz chłopca , zaczęli krzyczeć :
-Synku , synku wracaj!
Niestety , on ich nie słyszał.Uśmiechał się i patrzył w dal , daleko za morze , na widnokrąg gdzie słońce powoli zachodziło.Po długiej tułaczce po niebie chłopiec zasnął.Na widnokręgu słońca nie było już widać.Dzikie gęsi i reszta stad powoli zniżały się na wysepkę , którą było już bardzo dobrze widać.Mały obudził się.Świat zakręcił mu się przed oczyma.Zawsze chcial wzleciec w niebo.Nie wiedzial , ze to jest taki piekny widok.Chcial wrocic do domu , ale zostal na niebie i przez tydzien zyl jak ptak.

SORRY , ZE TAK Z BLEDAMI , ALE MI SIE KLAWIATURA PSUJE O.o
3 4 3