Ćw.17 str.14 gdańskie wydawnictwo oświatowe 'między nami' cz2
Na podstawie poniższego ogłoszenia napisz krótkie sprawozdanie z przebiegu spotkania. W sprawozdaniu użyj jak najwięcej czasowników w formie nieosobowej.
OGŁOSZENIE
Jeśli lubisz dyskutować i interesujesz się prawem, zgłoś się do nas!
Klub Miłośników prawa 'Paragraf' ogłasza zapisy do sekcji adwokatów. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek, 15 września o godz. 16:30 w siedzibie klubu w budynku Gimnazjum nr 5 przy ul. Mysiej 13 (sala 07).
Weź ze sobą notatnik.
Początek spotkania:
*Przemówienie prezesa i przedstawienie władz klubu
*Prezentacja dorobku i osiągnięć klubu
*Plan działalności klubu w bieżącym roku
*Zapisy do klubu
*Poczęstunek

1

Odpowiedzi

2010-03-07T15:45:44+01:00
Spotkanie w Paragrafie przebiegło bardzo sympatycznie.
Gdy wszyscy się zeszli prezes wygłosił mowę na temat jak dobrze być adwokatem, jakie to wyróżnienie,ale żeby nim się stać trzeba długa pracować dlatego stwarzane są takie stowarzyszenia jak te....
Około godzinę pózniej dyrektorzy pokazali nam klub i przedstawili
nam jego osiągnięcia które okazały się fantastyczne!!
Po obejrzeniu wszystkiego prezesi przedstawili plany oraz działalności klubu w przyszłym roku ale i w tym.Kilka godzin pózniej odbyły się zapisy i wszyscy ustawili się w rządku, który okazał się strasznie długi!!! Po zapisach dyrektorzy zaprosili nas na skromny poczęstunek.Jak się nie obejrzeliśmy spotkanie się skończyło i już był zmrok. Zajęcia w Paragrafie okazały się fantastyczne ale i też bardzo pouczające. Mam nadzieję że takich spotkań będzie coraz więcej.
8 4 8