List do redakcji
w swojej ulubionej gazecie przeczytałeś list :
Kochano redakcjo!

moje życie nie ma sensu, odkąd rozstałam się z Jaskiem. On udaje ,że mnie nie zna , ja płaczę po nocach. Przed mamą udaje ,że wszystko w porządku, ale nie wiem, jak długo to wytrzymam. Chyba wolałabym nie żyć, niż oglądać go uśmiechniętego i zadowolonego, gdy ja cierpię. Pomóżcie.
Zrozpaczona Ania.

Napisz list w imieniu redakcji. Zostanie ona zamieszczona w najbliższym numerze gazety.Postaw się w sytuacji Anki, zrozum ją , wtedy na pewno będziesz wiedzieć jak jej pomóc.

potrzebne na dziś z góry dziękuje:)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:34:55+01:00
Droga Aniu.

Wiem jak pierwsza miłość jest ważna dla dziewczyny i jak bardzo cierpi się gdy ma się złamane serce. Serdecznie Ci współczuję. Ale w życiu czeka Cię jeszcze wiele niepowodzeń i musisz nauczyć się je pokonywać Daj sobie czas na zaleczenie tej rany. Zaufaj mi - będzie lepiej. Za parę tygodni spojrzysz na Jaśka innymi oczami i stwierdzisz, że nie warto było aż tak rozpaczać. Może szczera rozmowa z mamą lub przyjaciółką przyniesie Ci ulgę. Wierzę, że dasz radę. Jesteśmy z Tobą.

Redakcja
2010-03-07T15:36:03+01:00
Droga Aniu
Świat nie kończy się na Jaśku. Choć pewnie był on dla ciebie ważny to nie jest on jedyny na świecie. Teraz trudno ci w to uwierzyć, ale czas leczy rany. Nie zwracaj na niego uwagi. Jeżeli on się tak zachowuje to znaczy, żenie jest ciebie wart. pozdrowienia redakcja