Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:39:55+01:00
Czy miłość jest warunkiem niezbędnym do szczęścia.? Na to pytanie wydaje mi się, że większość z nas odpowiedziała by twierdząco. Więc dlaczego połowa ludzi na świecie jest nieszczęśliwa.? Dlaczego nie każda miłość okazuje się trafiona.?
Według mojego zdania miłość jest warunkiem niezbędnym do szczęścia. Bez niej nasze życie nie ma sensu. A jak mamy życ kiedy sensu brak.? Nie da się wtedy żyć. Ludzie którzy nie zaznali miłości popełnili błąd w życiu. Każdy ma od Boga taką szansę, nawet najbrzydszy szczur. Gdyby nie miłość "Romeo i Julia" nie mogli by żyć. Bo przecież ona ich podtrzymywała, była dla nich otuchą. Kiedy ich rozłączono popełnili samobójstwa. Stwierdzili, że nie mogą żyć bez siebie. Czyli nie mogą żyć bez miłości. W "Panu Tadeuszu" miłość była głównym wątkiem. Pisarze często kierują się miłością, przez co powstają liczne romanse a także dramaty.
Tak więc miłośc jest potrzebna ponieważ: bez niej nie mozna być szczęśliwym, człowiek nie czuje się wtedy spełniony, nie ma w żuciu sensu.
Miłośc jest niebednym warunkiem do życia tak samo jak powietrze, ponieważ bez niej nie można odczuć prawdziwego szczęścia.