Odpowiedzi

2010-08-02T17:54:36+02:00

Gdy jest się na wakacjach na wsi mozna sie cieszyć zdrowym powietrzem ,które jst tam czyste w przeciwieństwie do miasta.Mozemy delektować sie ciszą panującą na wsi jej pięknym nie naruszonym,naturalnym krajobrazem.Słuchać śpioewu ptaków , i dżwięków wiejskiej przyrody.Cieszyć sie pięknem dnia ,odpoczywać od miejskiego trybu życia.Chodzić na spacery .Cieszyć sie tym miejscem.Byc w nim szcęśliwem ,myśleć o rzeczach przyjemnych dla nas .Możemy poznawać nowech przyhjaciuł mieszkajacych na wsi lub przyjezdnych .Spędzać z nimi zabawnie,miło czas.Kolejnym urokiem spędzania wakacji na wsi jest przebywanie z natórą lub blisko niej.Możemy podziwiać przyrode jej piękno,urok,blask , aprzede wsztstkim powinniś my się nią rozkoszować i cieszyć.Podvczas wakacj na wsi możemy robićź wiele żeczy które sprawiają nam radość może to być gra w piłke ,jazda na rowerze,rozmowa z przyjaciułmi.Podczas wakacji jesteśmy wolni od szkoły i obowiązków.Więc gdy spędzamy wakacje na wsi możemy się cieszyc ta wolnością i tym że mamy więcej czasu na zabawy na które mamy ochotę.Na wsi możemy robić naprawde wszystko na co mamy ochote .Wieś umorzli wia nam spędzanie dużej ilości czasu na dworze robienia tego czego nie mogliśmy robić w miastach.Na wsi mozemy spotkać wiele zwierząt wiejskich oraz je podziwiać.Gdy są dni słoneczne możemy leżeć na zielonej łonce ogrzewani przez złociste słońce.Gdy jesteśmy na wsi  z rodzina możemy spędzać z nimi dużo więcej czasu.Możemy wspulnie robic wiele rzeczy ,których nie mogliśmy w mieście.

4 2 4
2010-08-02T18:48:55+02:00

----------Wakacje we wsi. Wielu osobom się wydaje, że na wsi nie ma nic do roboty. Nie ma kin, teatrów, dyskotek. Jednak to nieprawda, wbre pozorom na wsi można spędzić równie wspaniałe lato jak w mieście albo jeszcze lepsze.

----------Pierwszym i chyba najbardziej zauważalnym aspektem jest przebywanie z naturą. Świerze powietrze, samotność w lesie, zbieranie kwiatów na łące, opalanie się, jazda konna, jeździć na rowerze, rolkach. Jest bardzo wiele form spędzania czasu na świeżym powietrzu. O kwestii zdrowia nie trzeba chyba przpominać.

----------Kolejnym aspektem spędzania czasu na wsi są spotkania z przyjaciółmi. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że z przyjaciółmi można się wszędzie dobrze bawić. Zrobić sobie jakieś ognisko, piknik, zabawy, namioty, cokolwiek.

----------Można też się przespacerować. Na wsi jest zdrowsze powietrze niż w mieście. Nikt tam nam nie przeszkadza, a każdy z nas potrzebuje czasem chwili samotności. Jeżeli ktoś nigdy nie przespacerował się sam przynajmniej godzinę zdecydowanie powinien spróbować.

----------Na wsi można też pomagać. Zwłaszcza w lecie jest tam bardzo dużo do roboty. Nuda? W życiu? Wbrew pozorom to wcale nie jest takie straszne jak się wydaje. Pomaganie też może być dobrą zabawą jeżeli ma się do tego odpowiednie nastawienie. Zresztą niektóre prace w polu lub przy zwierzętach świetnie poprawia kondycję fizyczną.

----------Jest jeszcze jedno rozwiązanie. W okolicy każdej wsi powinno być jakieś, chodźby niewielkie, miasto. W ostateczności można wsiąść w autobus czy pociąg i pojechać na przykład na koncert. Nie zapominajmy jednak, że ważne to dobrze się bawić niezależnie od tego gdzie jesteśmy.

2 5 2