Spędzasz samotnie noc w ponurym zamku. Bładzisz po korytarzach ze swiecą w ręku, oglądając w migoczącym swietle wiszące tam stare obrazy. Opisz dielo ktore szczegulnie przykuło twoją uwagę. Nadaj wypowiedzdzi nastrój pełen tajemniczości i grozy. ( zadanie jest na jutro wiec prosiłbym o szybkie napisanie jesli ktoś ma chęci :) )

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T16:14:04+01:00
Moją uwagę przykuł niezwykły portret młodej kobiet. Ubrana jest ona w zwiewną suknie Moją uwagę przykuwa niezwykły portret młodej kobiety. Ubrana jest ona w zwiewną, długą suknię z czarnego materiału, poruszaną przez wiatr. Na szyi ma srebrny naszyjnik w kształcie smoka, z którego wydobywa się lekka poświata. Jej bladą jak śnieg, niezwykle piękną twarz okalają rozwiane, krucze loki. Jej intensywnie zielone oczy wpatrują się wprost na patrzącego. Czerwone usta układają się w tajemniczy uśmiech. W prawej ręce trzyma krwistoczerwoną różę. U jej stóp przechadza się biały kot ze złotym dzwoneczkiem na szyi.
Kobieta stoi na czymś w rodzaju wrzosowiska, po którym snują się opary mgły. Nadaje to wrażenie, że postać unosi się nad ziemią. Za nią widać ciemny, świerkowy las na tle czarnego nieba. Na nim króluje księżyc w pełni. Kobietę od tyłu oświetla jasny blask.W załączniku daję obraz, który mnie zainspirował. Mam nadzieję, że się podoba :)
10 4 10