Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T15:59:07+01:00
Książka,,Zmierzch''popudza wyobrażnie.Jest ona dla osób z fantazją lub znudzonych szarą rzeczywistością.Książka opowiada o miłości dziewczyny i wampira.Ta historia wydaje się być niezwykła.Miłość w tej książce jest piękna i nieprawdopodobana.
2 1 2
2010-03-07T16:18:54+01:00
Hej!!!
Warto przeczytac książkę ,,Zmierzch" , poniewaz jest to bardzo fajne książka dla młodzieży i nie tylko. Mnie ona bardzo się podobała. Moim zdaniem każdy mogłby ja przeczytać. Powinny przeczytać ja osoby, której lubią ksiązki o miłości, lubiące historie fantastyczne i osoby znudzone szara rzeczywistością. Ksiązka opowiada o miłości dziewczyny i wampira. Pobydza ona wyobraznie.

Tak książka opowiada o tym jak główna bohaterka (Bella) przeprowadza się do swojego ojca. Tam poznaje Edwarda Cullena. Chłopak trzyma się ze swoim ,,rodzeństwem". Sprawia na niej nie za dobre wrażenie lecz po pewnym czasie zostaja przyjaciółmi. Bella dowiaduje się, że Edward jest wampirem. Przezywaja razem wiele przygód. Barszo polecam tą książkę i jej dalsze części. Mnie bardzo się podobała.
Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Pozdro!!!
3 4 3