Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T16:49:31+01:00
Temat: Końcowe egzaminy gimnazjalne:)
dawałam to zadanie, i dostalam za nie 5:) podziel tylko to na kolumny,tak,żeby pierwsza byla dluższa od drugiej..tak jak w gazetach...mam nadzieje,że pomoge i licze na naj:)

Imię i nazwisko..
Egzaminy gimnazjalne - tytuł
nerwy i stres zdających.-podtytuł

Gimnazjaliści klas trzecich wiedzą, co wydarzyło się w dniach 24,25 i 26kwietnia 2009r. Mam nadzieję, że nie było to nic złego. (wstęp)


Dnia 24, 25, 26 kwietnia odbyły się egzaminy końcowe, gimnazjalne.Dzięki testom uczniowie sprawdzą, czego się nauczyli i jak dużą wiedzę posiadają. Moim zdaniem potrafią niemało i poradzą sobie rewelacyjnie. Każdy z uczniów gimnazjum musiał przejść przez ten test. Byli bardzo zdenerwowani, a egzaminy nie były łatwe.

Opinie uczniów!

Po przeprowadzeniu wywiadu w Publicznym Gimnazjum w Nowej Soli Opinie są różne. Jedni mówią że napisali całkiem nie źle, a niektórzy są kompletnie załamani. Dzisiaj wszyscy czekają na wyniki z niepokojem. Dowiedziałam się że już za dwa dni, o godzinie 14: 30 będą wyniki na stronie internetowej www.edukacja.pl . Wszyscy są bardzo poddenerwowani i z niepokojem czekają na wyniki..

Przyszłość gimnazjalistów!

Jeszcze nigdy nie byłam świadkiem takich nerwów. Te wyniki zadecydują o wszystkim. O tym do jakiej szkoły później uczniowie się dostaną , a szczególnie o ich przyszłości. Ile punktów zdobędą trzecioklasiści na teście kompetencji? Jaki był wynik egzamini z języka obcego ? Czy wszyscy poczują satysfakcję? Już wkrótce się tego dowiemy.Dla tego trzymajmy za nich kciuki, a młodzież niech wierzy w siebie!