Odpowiedzi

2010-03-07T17:14:47+01:00
Drogi pamiętkiczku!

moje wakacje 2009 mineły mi bardzo szybko. Była piękna pogoda i świetna zabawa. w pierwszym miesiącu wraz z moja przyjaciółka wyjechalysmy na kolonie do słonecznej Grecji. Bylo bardzo fajnie. Panie pozwalały nam chodzić gdzie sie chciało nawet bez nich. To chyba podobało mi się najbardziej. Po powrocie wraz z moimi przyjaciółmi jeździliśmy na wycieczki rowerowe i nad wodę. Było bardzo fajnie, przerzyliśmy razem wiele ciekawych i interesujących przygód. Sądzę, że moje wakacje 20009 były świetnie ;)
4 3 4
2010-03-07T17:15:21+01:00
Wtorek, 10,08,2009

Dzisiaj było super , najpierw wypad na miasto (zakupy itp) a później pobiegłyśmy z dziewczynami na plaże przecież nie mogłyśmy zaprzepaścić takiej pogody ! Słońce prażyło niesamowicie ! no ale około 19 spacerkiem poszłyśmy po domu . teraz wieczór a ja streszczam ten dzień , w sumie nie da sie go tak opisać było niesamowicie ! Ja chcę jeszcze raz ! szkoda że zaniedługo kończy się wyjazd ... piątek tuż tuż ...

ech ... nie będę sie rozczulała przede mną jeszcze środa, czwartek noo i połowa piątku ;) muszę iść spać przede mną jutrzejsza dyskoteka !
5 3 5
2010-03-07T17:29:43+01:00
Drogi pamiętniku w tym roku miałam najwspanialsze wakacje jakie kiedykolwiek mnie spotkały.Nareszcie nadszedł czerwiec, co oznaczało koniec roku szkolnego. Bardzo się cieszyłam bo jechałam na wakacje nad morze z kuzynką i w czerwcu są moje urodziny. I nadszedł dzień w którym kończył się rok szkolny. Cała klasa dostała świadectwa, a ja czym prędzej pobiegłam do domu pokazać świadectwo rodzicom. Rodzice byli bardzo dumni ze mnie. Poszłam pakować swoje rzeczy bo pojutrze był wyjazd nad morze z kuzynką Karoliną. Dwa dni później byłyśmy gotowe do wyjazdu.
Wyjechaliśmy z samego rana. Na miejsce zawiózł nas mój tata. Ani moi rodzice ani rodzice Karoliny nie mogli z nami jechać na wakacje, ponieważ musieli iść do pracy. Nad morzem byłyśmy same.
Dojechaliśmy do miejsca i było cudownie. Słoneczko świeciło, woda lekko falowała...Był już wieczór wiec poszłyśmy spać, byłyśmy zmęczone długą drogą. Wstałyśmy wcześnie rano, zjadłyśmy śniadanie i szybko poszłyśmy na poranny spacer po plaży. Już rano było bardzo ciepło. Ludzie zaczęli przychodzić na plażę, więc pobiegłyśmy do naszego domku letniskowego po nasze rzeczy. Przebrałyśmy się i czym prędzej pobiegłyśmy na plaże. Rozłożyłyśmy nasze koce, posmarowałyśmy się samoopalaczami i pobiegłyśmy do wody. Woda była ciepła, było super! Poznałyśmy wiele fajnych ludzi w naszym wieku, bawiliśmy się na wodzie piłką wodna, pływaliśmy na materacach, graliśmy w siatkę plażową. Następnego dnia tata jednej z dziewczyn poznanej nad morzem powiedział, że przywiezie nas na pontonie, było super. Nauczyłam się sterować pontonem. Ostatniego dnia naszego pobytu nad morzem mieliśmy godzinny rejs statkiem po morzu. Było świetnie. Nasze włosy falowały w morskim wietrze...Niestety tata z wujkiem po nas przyjechali i wróciłyśmy do domu. To były najwspanialsze wakacje w moim życiu, nigdy ich nie zapomnę.
liczę na naj ;]]
6 4 6