Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-07T17:15:12+01:00
1. Jezus na śmierć skazany.

Jezus zostaje skazany przez Piłata na śmierć na krzyżu dla naszego zbawienia.
2010-03-07T17:17:38+01:00
ROZWAŻANIE
Pan Jezus spotyka Swoją Matkę.

Każda matka jest uosobieniem miłości,jest mieszkaniem delikatności,jest wiernością, która nie porzuca,ponieważ prawdziwa matka kocha,nawet jeśli sama nie jest kochana.Maryja jest Matką!W niej kobiecość nie zna cienia,
a miłości nie zatruwają przypływy egoizmu,które zniewalałyby i zamykały serce.Maryja jest Matką!Jej serce wiernie trwa przy sercu Syna i cierpi, i dźwiga krzyż,i czuje we własnym ciele
wszystkie rany ciała Syna.Maryja jest Matką!I pozostaje Matką:
dla nas, na zawsze!
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T17:32:29+01:00


6 stacja-Sw Weronika ociera twarz Panu Jezusowi.
Weronika odważnie wychodzi z tłumu i wyciera zmęczoną twarz Pana Jezusa. W nagrodę otrzymuje Jego odbicie na chuście. Kiedy odważnie pomagam ludziom, którzy są pokrzywdzeni, to Pan Jezus zostawia swoje odbicie w moim sercu.
Panie Jezu modlimy się oto abyśmy z odwagą wyśli ponad tłum.Abysmy nie wstydzili sie naszej wiary,wiary w Ciebie.Dopomoz nam tego dokonać.

Stacja I, Jezus skazany na śmierć

Pan Jezus niesłusznie skazany,Piłat umywa ręce.Czy tak miało byc?
Przez nasze grzechy i pychę Pan Jezus został skazany.Przez nas musiał toczyć męki niesienia krzyża na Golgote.Czy jesteśmy z tego zadowoleni? Nie skazujmy Pana na kolejną mękę.Wierzmy i wsłuchajmy sie w słowa ewangeli.
Panie Jezu prosimy o wybaczenie nasych wszystkich zaniedbań,prosimy o wiarę i siłę dążenia do Ciebie w niebie.Mam nadzieje ze pomogłam :D Poozdroo ;* Licze na naj :D Jak nie pomoglam to Sorry. mASZ DWA ROZWAŻANIA MAM NADZIEJE ZE KTORES WUBIERZESZ.
1 1 1