Napisz list do przyjaciela, w którym zaproponujesz mu wspólną podróż dookoła świata. Pamiętaj,że powinieneś w swym liście wskazać miejsca, w których warto byłoby się zatrzymać z różnych powodów. Postaraj się przekonać przyjaciela, by chciał się z Tobą wybrać w tę wielką podróż.Początek tego listu (proszę napisać mi rozwinięcie i zakończenie, a początku nie zmieniać.!;P):

Warszawa,dn12.10.2009r.

Droga Asiu!
Dziękuję Ci za Twój list. Basia ucieszyła się, gdy jej powiedziałam, że do nas przyjedziesz. Chciałam Ci zaproponować podróż dookoła świata. Wiem, że to szalony pomysł ale warto to przeżyć.
Chciałabym wyruszyć w grudniu tego roku.

Proszę pomóżcie.;** :)) z góry dziękuję.;))

1

Odpowiedzi

2009-10-21T20:57:24+02:00
Planuje spędzić najbardziej zakręconą przygodę mego życia i chciałabym abyś mi towarzyszyła. Dawno się nie widziałyśmy, steskniłam się. Myśle, że takie spędzenie wspólnie czasu i to jeszcze w tak ciekawy sposób nadrobi zaległy czas. Wymyśliłam, ze odwiedzimy Ameryke Północną, najchętniej jakieś olbrzymie miasto,kolejnie Mexyk, Hawaje, Tokio, Indie oraz Afryka :) Od dawna marzyłam o tej podróży i nadszedł czas by spełnić marzenia!
Obiecuje Ci niezapomniane chwile i mnóstwo wrażeń.
Bedzięmy podrózować statkiem więc daj mi znać czy nie masz choroby morskiej, wtedy wymyślimy coś innego :)
Bardzo mi zależy, abyś pojechała ze mną gdyż taka okazja może się więcej nie przytrafić więc bardzo Cie proszę o rozważenie propozycji i podanie mi odpowiedzi do końca tygodnia.

MArta
1 1 1