Odpowiedzi

2009-10-21T21:02:40+02:00
Dzień 23 luty
Pamiętniku! Znów ją widziałem! Jest niesamowita! Jak zwykle włosy splecione w złoty warczocz i te piękne zielone oczy... Nie mogę przestać na nią patrzeć. Zupełnie nie wiem jak mam zwrócić jej uwage, męczę się już przecież pół roku! Boję się, że się mnie przestraszy albo odrzuci moje zainteresowanie. A może mam sobie odpuścić? nie moge... chyba się zakochałem. Ona jest dla mnie jak słoneczny promień w zimny dzień, jak najpiękniejszy kwiat na Ziemi, jak noc- piękna i tajemnicza. Nie mogę oprzeć się jej pięknu. Chyba sie zakochałem...
19 3 19
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-21T21:07:27+02:00
13.02.2009.
Kochany Pamiętniku.
Wiesz jak bardzo zalezy mi na (wstaw jakies imie). Lecz ja juz nie wiem co mam robić. Naprawdę ją kocham nawet bardzo! Nie chce byc juz tylko jej kumplemkumpelką ciesze sie ze jestesmy tak blisko jednak zalzy mi na niej/nim... Czasami mam ochote napisac co czuje jednak boje sie popsuc tego co juz mam. Często rozmawiamy o parach, ktore tworza nasi znajomi jednak nie wiem czy ona by chciala rozmawiac ze mna o tym co czuje. To juz nie jest zwykłe zauroczenie wiem to napewno. Miłość to wspaniałe uczucie jednak chce poczuć, że komuś a najbardziej ze zalezy tej/temu jedynemu/jedynej na mnie. Było by cudownie!
Jeszcze jutro walentynki dzien zakochanych. Myślę, ze to bedzie moja jedyna i ostatnia szansa na milość na wyznanie jej. Musze sprobawać! Przecież sie świetnie rozumiemy nic mi nie stoi na przeszkodzie dam rade! Wierze w siebie. Naprawde warto jest kochać. Narazie.
32 4 32
2009-10-21T21:09:48+02:00
12 października, piątek
Słońce dziś świeci tak jasno, a ptaki śpiewają piękniej niż zwyle. Dziś nawet Ania się do mnie uśmiechnęła. Ania to taka ładna dziewczyna, a do tego taka miła.
Na lekcjach w ogóle nie mogłem się skupić, tylko jedna myśl krąrzyła mi po głowie, tylko Ania, ania, ania........ Niewiem ci się ze mną dzieje.
Na obiad były moje ulubione naleśniki, ale ja nie byłem głodny. Ja i Ania żywimy się wyłącznie naszą miłością.

Ps wiem że zadanie ci sie nie spodoba ale mam nadzieje że chociaż dam ci natchnienie to napisania tej kartki z pamiętnika powodzenia:p
11 3 11