Odpowiedzi

2010-03-07T18:03:31+01:00
1.Przedstawienie postaci:
Zenek Wójcik ma ok. 16 lat i pochodzi z wrocławia.
2.wpływ srodowiska na życie bohatera:
półsierota , wychowany przez ojca alkocholika , chłopiec czuje sie niepotrzebny , ucieka z domu aby odszukać wujka.
3.Wygląd zewnętrzny:
miał blada wynędzałą twarz , długie dawno nie strzyżone włosy , ubrany w brelichową kurtkę , zmiete spodnie , wysoki , szczupły , ciemnowłosy , ma ładne szerokie brwi.
4.Charakter:
skryty , zamknięty w sobie , mrukliwy , opanowany , zaradny , samodzielny , wytrzymały
5.Zainteresowania :
interesuje sie przyrodą , kocha zwierzęta , zna życie ptaków , wie jak postępować z Dunajem.
6. Stosunek bohatera do otoczenia:
początkowo nieufny , pod wpływem przyjaciół , a szczególnie Uli zmienił swoje postępowanie , nabrał śmiałości i zaufania.
7.ocena postaci:
Nie jest to postać negatywna ani pozytywna ale wynikało to z warunków domowych.


:)


26 1 26
2010-03-07T18:03:52+01:00
Najbardziej chciałabym się zaprzyjaźnić z Ulą. Myślę, że osobowością nie różnimy się za bardzo. Też jestem nieśmiała, oporna w nawiązywaniu kontaktów. Do tego staram się pomagać i przełamywać, aby w miarę nie zagubić kontaktu z innymi. Ula byłaby chyba moją bratnią duszą, pomagałaby podnosić się z upadków, wiele by potrafiła zrozumieć.

w innym wypadku:

Pesta byłaby wspaniałą przyjaciółką. Zawsze radosna, nigdy nie stara się zbytnio rozważać problemów. Do wszystkiego podchodzi spokojnie, z poczuciem humoru, bez którego, moim zdaniem w życiu jest dużo ciężej. Myślę, że gdybyśmy były razem wszystko nabrałoby innych barw i pozarażało się naszym optymizmem.

rozwiń to jeszcze ;]
naj poproszę ;)
10 3 10
2010-03-07T18:04:35+01:00
Chciałabym zaprzyjaźnić się z Zenkiem bohaterem książki pt;"Ten Obcy". Jest to może i osoba skryta , ale sympatyczna. Jest dla mnie osobistym bohaterem , ponieważ uciekł z domu niczego się nie bojąc. Był bardzo odważny i wytrwały , choć czasem postępował źle to i tak uważam że chciałabym się z nim zaprzyjaźnić.
6 4 6