Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-21T22:11:44+02:00
Date i naglówek sobie wpiszesz ;P

Na wstępie chciałbym napisać, ze wiem że między nami nie było najlepiej, nie jest ale mam nadzieje że będzie. Moim zdaniem ta sprzeczka rodzinna powinna się zakończyć.

piszę do Was w konkretnej sprawie. Wiedzą Państwo dobrze że kocham wasza córkę Julie. Ona tez mnie kocha i dlatego postanowiłem napisać do Państwa list, ponieważ nie odważyłbym się Wam tego powiedzieć prosto w oczy, bo bał bym się. Chciałbym, a może najpierw napisze, że wiem że wyobrażać mogliście sobie tę sytuacje innaczej niż ja to zrobie, ale chciałbym abyście pozwolili mi i Waszej córce pobrać się. Jak już wspomniałem bardzo się kochamy i chcielibyśmy być szczęśliwym małżeństwem tak jak Wy. Julia bardzo cierpi, poniewaz nie możemy byc razem i Wy tez jej ciagle zabraniacie, aby przebywała ze mną i przez to sprawiacie jej jeszcze większy ból. Nie chce Wam wytykać błędów ani nic z tych rzeczy, ale wszyscy chcemy aby Julia była szczęśliwa i to ja chcę się przyczynić do jej szczęścia. Więc jeszcze raz bardzo prosze, aby państwo zaakceptowali nasza decyzję.

Proszę przemyśleć to dokladnie i zastanowić się czy chcą państwo aby Wasza cóka była szczęśliwa.

Romeo.

Ps. proszę się nie martwić kwiaty i pierścionek będą później jak narazie chciałem się spytać o wstępną zgode. Dziękuje, do widzenia.


takie nawet, nawet. chciałam pomóc :).
3 4 3