Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-08T14:20:53+01:00
Szanowni Państwo
W odpowiedzi na Państwa ogłodzenie opublikowane w ? Świecie Koni? z dnia 20 marca bieżącego roku, dotyczące prascy na stanowisku hipoterapeuty w ośrodku rekreacyjnym Żabie Błota proszę o przyjęcie mnie do pracy.
Jestem absolwętką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, a moją specjalizacją zawodową jest hodowla koni i hipoterapia. Odbyłam praktykę w Stadzie Ogierów Łobez na stanowisku trener i hipoterapeuty oraz w Stadninie Biały Bór również na stanowisku trenera i hipoterapeuty. Umożliwiło mi to nabycie umiejętności komunikacji Inter personalnej, organizacji pracy zespołowej, a także pracy i porozumiewania się z dziećmi z różnymi wadami rozwojowymi. Zaowocowało to też wieloma umiejętnościami, które zostały wykorzystane przez moich pracodawców i pomogły w usprawnieniu pracy wielu ludzi. Znam aktualne zagadnienia dotyczące pracy z dziećmi upośledzonymi, trenowania koni pracujących z dziećmi i wszystkie nowości związane z hipoterapią, jestem także otwarta na możliwości dokształcania, lubię przygody i jestem odporna na stres, który towarzyszy tej pracy.
Chciałabym podjąć pracę w tym ośrodku, ponieważ daje ona szanse na mój osobisty rozwój, spełnia moje wymagania i pozwala na pełną realizacje moich aspiracji zawodowych. Ze swojej strony mogę zaoferować szybkie i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych mi zadań, odpowiedzialność za moje działania oraz moje doświadczenie zawodowe.
Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie, inicjatywa i cechy osobiste
pozwolą mi w sposób satysfakcjonujący obie strony wypełniać obowiązki na stanowisku,
o które się ubiegam.
Chętnie spotkam sie w wyznaczonym przez Państwo terminie w celu odbycia
rozmowy kwalifikacyjnej.
Jeżeli moja kandydatura wzbudziła Państwa zainteresowanie, uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu 600 100 100.