Napisz po Angielsku notatkę o swoim ulubionym sklepie który znajduje się w twoim mieście. Napisz ją minimum żeby zmieściła się na kartkę A4.

Mam prośbę jakby ktoś mógł napisać o sklepie "House" lub "Cropp Town"

Z góry dzięki

1

Odpowiedzi

2010-03-07T20:10:40+01:00
Cropp is my favourite shop. Very much I like to do the shopping in it since there are many cool cheap and knockout garments in it. recently I kept an eye on blouses which it would dub everyone. they had interesting inscriptions and most importantly they looked great. Very much I like to do the shopping in these shops because it is always possible to encounter interesting promotions and it is possible to count for the help of the seller. interesting sets of clothes are always in it and I am never leaving from this shop.

na polski język wygląda to mniej więcej tak:
moim ulubionym sklepem jest Cropp. Bardzo lubię robić w nim zakupy ponieważ jest w nim wiele fajnych tanich i wystrzałowych ciuchów. ostatnio zwróciłam uwagę na bluzki które pasowałoby na każdego. miały ciekawe nadruki i co najważniejsze świetnie wyglądały. Bardzo lubię robić zakupy w tych sklepach bo zawsze można trafić na ciekawe promocje i można liczyć na pomoc sprzedawczyni. zawsze znajdują się w nim ciekawe zestawy ubrań i nigdy nie wychodzę z tego sklepu z pustymi rękoma.

:))