Odpowiedzi

2009-10-21T23:12:21+02:00
Nasz dom został pomyślany jako miejsce wypoczynku zarówno dla grup (2-3 rodzin lub przyjaciół/znajomych), jak również gości pragnących wypocząć w mniejszym gronie.

Dom jest w bardzo dobrym stanie (niedawno wybudowany), o pow. całkowitej ok. 215 mkw., z łóżkami dla max. 15 osób (w warunkach „turystycznych” istnieje możliwość zakwaterowania większej grupy).

Parter: salon z kominkiem, łazienka (z prysznicem) oraz w pełni wyposażona i przestronna kuchnia (ok. 20 mkw.) z dużym stołem. Na piętrze: 4 pokoje sypialne (w tym jeden z kominkiem i oddzielną łazienką z dużą wanną) oraz toaleta.

Jasne, przestronne i czyste wnętrza oraz nowe wyposażenie, armatura i elementy wykończenia zapewniają duży komfort pobytu.

Zapewniamy spokojny wypoczynek - dom jest usytuowany ok. 300 m od drogi asfaltowej, z dala od ruchu samochodowego.

Obecnie odradzamy dojazd samochodem osobowym do domu (samochody z podwyższonym zawieszeniem nie powinny mieć z tym kłopotu). Najbliższy parking znajduje się w odległości ok. 300 m od domu.

Do dyspozycji gości ogród z miejscem na ognisko (grilla), stołem, ławeczkami i leżakami.

Akceptujemy zwierzęta.
  • Użytkownik Zadane
2009-10-21T23:56:31+02:00
Dom jest daleko położony od miasta.Wokół domu rozlega się piękny ogród z drzewami owocowymi.A po środku prześliczny mały biały domek. Dom składał się z wielu pokoi. W korytarzu stoi stolik i komoda. A na poddaszu znajdował się pokoik gdzie stało staromodne łóżko, wprost okna po środku podłogi znajdował się okrągły dywan. Surowość biało-wapiennych ścian przeważała, lecz panowała przeraźliwa czystość. Promienie słońca ożywiały rzeczy martwe i puste. A piękność kwitnących wiśni i jabłoni oraz zapachu żonkili o słoneczno żółtym kolorze pobudziłaby do życia każdego. Tak wyobrażam sobie dom
1 5 1