Napisz krótki list do ukochanej osoby z którą nie możesz być.
___________
Wiem, że może trochę głupie.. Ale ja pisałam to już wiele razy i nie wyszło mi więc zwracam się o pomoc z góry dziękuję. Aha i list może być krótki. Gdzieś 3, 4 zdania. Dziękuję ; *

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T21:18:01+01:00
data:

Drogi Romeo !
Na początku mego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić za to,że tak długo się nie odzywałam ale musiałam przemyśleć to,że nie chcesz się ze mną związać. Mój ukochany pamiętaj,że zawsze będziesz całym moim życiem.Zawsze będę kochała Cię całym sercem,aż do śmierci. Proszę Cię tylko o jedno pamiętaj o tym,że będę czekała na Twoją miłość do końca i będę o Ciebie walczyła.Wiem,że przybyłam tu nie wiadomo skąd i skomplikowałam Ci życie moją miłością ale cóż tak było nam pisane. Jesteś dla mnie wszystkim i bardzo Cię kocham .

Zauroczona Tobą
Angelika
2010-03-07T21:18:11+01:00
Najdroższy!
Moje serce krwawi. Nie mogę znieść myśli, że znajdujesz się tak daleko. Nagle całe moje życie straciło sens, bo nie ma Ciebie. Tak bardzo chciałabym znaleźć się tuż przy Tobie, by zapewnić Cię o mej miłości. Wiedz, że jest ona wieczna, gdyż bardzo Cię kocham. Już zawsze będziesz w moim sercu zajmował znaczące miejsce. Nigdy Cię nie zapomnę kochany!
Twoja na zawsze,
xxx
1 5 1
2010-03-07T21:20:28+01:00
Mój kochany, tyś obrazem miłości mej. Tyś sprawił, że zapomniałam o przyjacielach. Czy mogę Cię prosić o jedno?
Nie patrz tak na mnie z nienawiścią, kiedy ja na ciebie patrzę z miłością. Szaleje za tobą, a ty mnie ignorujesz. To irytujące! A więc mój kochany, moim marzeniem jest, twój pocałunek. Byłabym najszczęśliwszym człowiekiem.
Twój wielbiciel,
............

Ej, możesz se pozamieniać na moja
1 4 1