Potrzebna mi jest praca pisemna która ma byc uzyta jako projekt na temat (do wyboru):
- o swoim hobby lub lub o swojej miejscowosci (moze byc wymyslone )
prosze o napisanie po polsku i przetłumaczenie na angielski tylko nie transtalor bo bede zgłaszac spam(praca nie musi byc długa byle by 5 z tego było albo wiecej:))

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-07T22:11:06+01:00
Mam wiele zainteresowań. Uwielbiam pływać, śpiewać i tańczyć ale moim prawdziwym hobby jest taniec. lubie oglądać programy takie jak "You Can Dance". Zaczęłam tańczyć kiedy byłam małą dziewczynką . To jest jak sport lecz jest bardziej interesujący i bardziej twórczy. Kiedy tańcze moge pokazać prawdziwą mnie. taniec jest bardzo rozwijającą się dziedziną. Coraz więcej ludzi zaczyna to robić, dzięki czemu jest coraz więcej możliwości dla młodych tancerzy. Musimy pamiętać że za jakieś 20 lat taniec stanie się tak popularny jak piłka nożna czy koszykówka. Każdy z nas ogląda telewizje. Taniec staje się dziedziną życia w naszej kulturze która wkrótce zmieni świat.


I have lot's of interest. I love swim, sing and dance but my real hobby is dance. I like to watch programs like "You Can Dance". I started dance when I was a little girl. It is like a sport but it is more interesting and more creative. When I dance I can show the real me. dancing is a very growing area. More and more people are starting to do it, making it more and more opportunities for young dancers. We must remember that for some 20 years dance will be as popular as football or basketball. I thing Dance become a living field in our culture which change the world at the future
  • Użytkownik Zadane
2010-03-07T22:17:35+01:00
My hobby is hip hop. I like listen to music and do everything what is association with hip hop. I draw a lot, something like graffiti. I often go to parties, too. Like every girl I like shopping and I'm usually do shopping in Harlem or Skate Shop. I write texts, and dance in my room. I really like it, but not many people know about that. This is my the biggest hobby: Hip Hop.

Moim hobby jest hip hop. Lubię słuchać muzyki i robić wszystko co jest związane z hip hopem. Dużo rysuję, coś jak graffiti. Często też chodzę na imprezy. Jak każda dziewczyna lubię zakupy i zazwyczaj robię je w Harlemie albo Skate Shop'ie. Piszę teksty i tańczę w swoim pokoju. Bardzo to lubię ale niewiele ludzi wie o tym. To jest moje największe hobby: hip hop.