Odpowiedzi

2009-10-22T10:01:08+02:00
Mieszkam w domu wraz z rodzicami. i choć na na codzień jest w tutaj gwarno, tona szczęscie posiadam swój własny azyl.
Mój pokój jest mały ale przytulny i bardzo lubie w nim przebywać. Ściany są w kolorze błękitnym i przypominają niebo. Na suficie mam namalowane gwiazdy i gdy leże wieczorem na łóżku mam wrażenie jakbym zasypiała pod gołym niebem. W pokoju mam jedno okno z którego widok pada na podwórko na którym bawią się moje psy. Pod oknem stoi biurko z komputerem. Przy tym biurku odrabiam lekcje ale także oddaje się takim rozrywką jak gry komputerowe czy serfowanie po internecie. Pod ścianą naprzeciwko biurka stoi komoda w której trzymam ubrania. na niej natomiast znajdują się ramki ze zdjęciami moich bliskich i pamiątki z różnych wycieczek czy też ważnych wydarzeń w moim życiu. Na podłodze znajduje się miękki zielony dywanik. W oknie wiszą firanki w takim samym kolorze a na parapecie stoją doniczki z kwiatkami.
Wszystko w moim pokoju ma swoje miejsce dzięki czemu zawsze panuje tutaj porządek. Pokój pozwala mi na zachowanie prywatności gdy odwiedzają mnie koleżanki lub gdy chce zostać sama. Nie zamieniłabym mojego pokoju na żaden inny.
16 4 16
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-22T10:01:14+02:00
Opis mojego pokoju.

Bardzo lubię swój pokój i świetnie się w nim czuję. Chętnie spędzam w nim czas ucząc się bądź odpoczywając.
Mój pokój jest niewielki, ale za to bardzo przyjemny. Wchodząc do pokoju brązowymi drewnianymi drzwiami pierwsze, co rzuca się w oczy to duże okno z widokiem na mój piękny ogród. Po prawej stronie od wejścia znajduje się biurko, przy którym zawsze odrabiam lekcje. Na biurku stoi kubek z długopisami i ramka ze zdjęciem mojego chłopaka. Przy biurku jest duży skórzany fotel na którym często wypoczywam. Po lewej stronie znajduje się łóżko, nakryte żółtą narzutą w kolorowe kwiaty. Na wprost przy oknie stoi szafa, w której znaleźć można wiele ciekawych rzeczy, gdyż nie zawsze mam w niej porządek. Przy łóżku stoi mała szafka nocna a na niej lampa, przy lampce miś. Nigdy nie chciałabym zmienić swojego pokoju na inny, jestem do niego bardzo przywiązana :)
42 4 42
2009-10-22T10:03:17+02:00
Opisuje pokoj w ktorym mieszkam. Dziele go z [z kim masz pokoj jesli z nikim to napisz ze nie dzielisz pokoju z nikim]
Mój pokój jest koloru [kolor twojego pokoju].Jest [duzy/maly/sredni] i ładnie umeblowany. W pokoju znajduje sie : [wypisz co masz w pokoju]. Okna są [duze/male/srednie] i wiszą na nich firankami[chyba ze masz rolety lub żaluzje to : i co wieczór spuszczam zaluzje / rolety.]Moim ulubionym miejscem w tym pokoju jest [swoje ulubione miejsce], poniewaz [wyjasnij dlaczego].Na podłodze lezy dywan kolor[wpisz kolor dywanu][chyba ze nie masz to : Podloga pokryta jest [czym jest pokryta]].
Na suficie wisi żyrandol, który jest [poprostu opisz żyrandol]. Drzwi są [rozsuwane/zwykle otwierane] i koloru [kolor drzwi (zazwyczaj bialy)]. W tym pokoju znajdują sie wszystkie moje rzeczy. Spedzam w nim przeważnie caly swoj dzien.
Mój pokuj mi sie [podoba, niepodoba] poniewaz...[wyjasnij]. Bardzo chcialbym zmienic jego wyglad/Nie chcialbym zmienieac jego wygladu. Spedzilam w nim cale zycie i ciezko bedzie mi sie z nim rozstac
15 2 15