Bardzo proszę o napisanie wspomnienia ze swojego dzieciństwa.<w formie opowiadania, kartki z pamiętnika itp.> Umieścić tam jakąś śmieszną rzecz, która wam się przytrafiła jak byliście mali, czy też jakieś pierwsze słowa..jak mówiliście np. na samochód,lalkę itd.

Z góry wielkie dzięki ;D

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T11:51:06+01:00
Format kartki z pamiętnika

Dzisiaj był cudowny dzień. Pierwszy raz uczyłam się jeździć na rowerze. Tata kupił mi rower i wziął mnie na górkę. Założył mi kask i ochraniacze. Zastanawiałam się po co mi to ale teraz już wiem. Wsiadłam na rower i nagle jadęęę!!! To było niesamowite do momentu kiedy wypadłam z rowerka. Zaczęłam się śmiać i płakać. Potem tata mnie udobruchał i spróbowałam jeszcze raz. Nauczyłam się świetnie jeździć a mój nowy rowerek jest strasznie poobijany.

Myślę że pomogłam ;))
Liczę na naj :**
1 5 1
2010-03-08T11:57:16+01:00
Jako małe dziecko wymawiałem wiele smiesznych wyrazó np. na samolot mówiłem sasolot na rower kolwer a na helikopter holohopter czy na kołdrę mowiłem koldla moji rodzice bardzo stararli sie wytłumaczyc jak poprawnie mowic ale ja byłem bardzo uparty i miałem swoja własna terminologie :) pewnego dnia tata zabrał mnie na wycieczke rowerowa byłem dosc marudnym dzieckiem i niechciało mi sie ciagle pedałowac kiedy tyle do okoła ciekawych rzeczy , marudzułem tacie ja niechcem jezdzic na ty kolwelku a tata mnie zaczoł przedrzzniac koldla , sasolot , holohopter zawstydziłem sie ponewaz jacys ludzie przechodzili własnie obok i sie obraziłem na tate wtedy usłyszałem znajoy dzwiek zblizajacego sie smigłowca ratowniczego znałem go bo niedaleko było ladowisko szpitalne i dosc czesto przelatywał mama straszyła mnie ze jak niezjem zupy to przyleca i mnie zabiorawiec bałem sie zaczołem ryczec jak szalony i krzyciec tata ja juz bende mówił rower kołdra samolot ale niech ci panowie z helikoptera mnie nie zabieraj :):):) i od tej pory zaczołem mowic poprawnie jako dziecko sie bałem ale teraz sie z tego smieje :):):)


Tylko prosze tego nie publikowac :):):) bo to tak naprawde było:):):) Mam nadzieje ze pomogłem :)
1 4 1