Odpowiedzi

2010-03-08T14:35:29+01:00
Kazdy człoweik jest wyjatkowy i nie powtarzalny .
tymsamy swiadczy to ze jest dobrem dla innych ludzi , nowa mozliwoscia nowa osobowoscia . gdy dwoje kochajacych ludzi decyduje sie na potomstwo to z niepokojem g oczekuje. a gdy juz na swiecie sie pojawi potomek rodzice sa zachwyceni i dziekuja za dobro jakie ich spotkało . samotni ludzie zle rzyja najwiekszym skarbem dla samotnika i dobrem jest drugi człowiek . poniewarz ludzie od dawna zyja w grupach i nieumieja zabardzo sobie radzic samotnie .
człowiek dla człowieka jest szansa na nowie doswiatczenia na rozwijanie sie , oraz doznawanie nowych doswiatczen. człowiek człowieka uczy wymieniajac sie doswiatczeniem i refleksjami . podsumowujac dla kazdego czloweka drugi człowiek jest darem który trzeba potrafic przyjac i podzielic sie z nim soba , kazdy człowiek potrzebuje drugiego by niebyc samotnym i zagubionym.


sorki za byki mam nadzieje ze pomogłem :):):):)Pozdro:)
47 2 47
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T14:53:08+01:00
Człowikek jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzlaly. Jak inni ma wady i zalety, lecz jest ważny dla jakiejś osoby. Ja nie musze kogoś lubić , lecz ta osoba może dla innej być najważniejsza na świecie. Każdy daje coś od siebie, dla ludzkości. Jedni dają wiele udzielając się w przerózne sposoby a inni dają mniej. Każdy jest inny co czyni nas wyjątkowym. Nowy człowiek w rodzinie to wielkie przeżycie , daje nowy okres w życiu co trzeba zmienić by dobrze zostało wychowane, daje to rodzinie radość i szczęście. Każdy człowiek potrzebuje drugiej osoby, aby nie być samotnym, by mieć oparcie w tej osobie i czuć się przy niej pewnie.

mam nadzieje ,że pomogłam.;)
17 3 17