Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T15:22:11+01:00
Warszawa,12.06.2001r.
Drogi Wojtku!
Chcę opowiedzieć ci o święcie czekolady , w którym uczestniczyłem.Było naprawdę wspaniale. Na początku włączono muzykę i bardzo chętnie tańczyłem.
Wziąłem udział w konkursie, kto dłużej wytrzyma z głową pod roztopiona czekoladą.Rozumiesz to?! Wygrałem czterdzieści czekolad.
Było cudownie.Pozdrawiam Cie i myślę,że kiedys przyjedziesz do mnie na to święto.Gorąco pozdrawiam.
Kamila
15 3 15
2010-03-08T15:29:57+01:00
Drogi Kamilu!
Na początku chcę Cię serdecznie pozdrowić. Mam nadzieją, że jesteś zdrowy. Chciałabym Ci opowiedzieć o tym jak spędziłam dzień na festynie z okazji Święta Czekolady.
Wszystko odbywało się na placu Starego Miasta. Powitały nas stragany we wszystkich odcieniach brązu. Można było tam kupić czekolady różnych smaków, napić się gorącego kakao. Na ustawionej na środku scenie odbywały się występy tańców i śpiewów. Byli tam dorośli i dzieci. Obejrzeliśmy parę występów. Przy jednym ze stoisk, można było spotkać lekarza. Opowiadał o zdrowej diecie i jak ustrzec się od cukrzycy. W końcu słodkości to nie samo zdrowie! Razem z rodzicami kupiliśmy gorącą czekoladę, wyrzeźbioną w bryłce gorzkiej czekolady dla cioci i dwie tabliczki białej czekolady. Na końcu odbył się pokaz sztucznych ogni. Na prawdę wspaniale spędziłam ten dzień!
Jestem ciekawa co o tym sądzisz. Czekam więc na szybką odpowiedź!
Patibear.

Powinieneś zmienić formę z żeńskiej na męską i może zmienić miejsce festynu. Pisałam podobny list na próbnym sprawdzianie szóstoklasisty. ; ]
26 4 26
2010-03-08T15:30:30+01:00
Gorzów Wlkp 08.03.2010 r


Cześc Kamil


Na wstępie mojego listu chciałabym Cię przeprosic, że nie odzywałam się tak długo,ale nie miałam czasu, gdyż miałam na głowie strasznie dużo sprawdzianów i prac klasowych, na które musiałam się bardzo dużo uczyc ponieważ m.in klasówkę miałam z matematyki, a wiesz, że z matematyki jestem cienka jak motyla noga.

Przeczytałam ostatnio książkę która nosiła tytuł,, Róże w garażu". Książka opowiada o nieszczęśliwej miłości, lecz nie o tym chciałabym ci przede wszystkim powiedziec. Ostatnio u nas w Gorzowie odbył się zlot czekoladowców poniewaz był międzynarodowy dzień Czekolady. Bylo po prostu przecudownie. Dowiedziałam się o tym swiecie w szkole, gdyż do nauczycieli dotarła taka informacia. To święto zostanie mi do końca życia w pamięci, ponieważ dużo ciekawych i fajnych rzeczy się wydarzyło. Na począdku gdy przyszlismy a plac wszyscy się rozkładali, było wesołe miasteczko i pełno ludzi poubieranych na kolorowo, ale co najwazniejsze wszedzie byly stoiska z czekolada. Gdy już wszystkie stragany się rozłozyły zaczęły schodzic się dzieci, młodzież a nawet dorośli. Nawzajem obdarowywalismy sie czekoladkami, batonikami i innymi przepysznymi czekoladowymi słodkościami. Były zawody kto szybciej zje 10 czekoladowych batoników, ale nie brakowało też nauki. było również stoisko, gdzie pan uczył jak należy robic czekolade. Co prawda nie wychodziła nam ona za ciekawie, ale przynajmniej teraz wiem jakie składniki nalezy dodac aby wyszła masa czekoladowa. Na koniec było przedstawienie dla młodszych dzieci, które nosiło tutuł,, w krainie czekolady", natomiast dla młodzieży był koncert MEZA . Impreza cała trwała do 22 . było po prostu fantastycznie, Organizatorzy tego dnia obiecali że za rok również to się odbędzie. Mam nadzieję że przyjedziesz doGorzowa i będziesz na tym święcie razem ze mną . Nie da się tego opisac co tam się działo, jak było ciekawie, musisz po prostu sam na tym byc aby się przekonac, a teraz bede konczyla bo mam jeszcze mnusstwo lekcji do zrobienia.
Pozdrawiam cię serdecznie i prosze odezwij sie jak najszybciej . Mam nadzieje ze rozpatrzytsz propozycje uczestniczenia w przyszlym roku na tym swiecie.


PS. Jak by rodzice mieli co do tego wątpliwosci to powiedz im ze ja rozmawialam z rodzicami i się zgodzili, abys przenocowal, oraz utrzymac nad nami opieke .
- Twoja koleżanka (podpis)
29 3 29