W domu
1.W Twojej miejscowości odbędą się obchody Święta Czekolady.
W imieniu organizatorów napisz zaproszenie dla mieszkańców.


2.Wyobraź sobie,że uczestniczyłam w obchodach Świętej Czekolady.Napisz do koleżanki list , w którym opowiesz o tej imprezie. Twój list powinien mieć co najmniej 11 LINIJEK.


Plisss.. Na jutro z Polskiego.

2

Odpowiedzi

2010-03-08T15:48:02+01:00
Zad1
Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców ............... na obchody Świeta Czekolady, które odbrda sie 10marca o godz. 15.00 na rynku. Przewidywane liczne konkursy oraz drobne upominki dla kazdego.
ZAPRASZAMY!!!


zad2.
Droga Aniu!
Cześć co tam u ciebie? jak sie czujesz? bardzo ci dziekuje za Twój ostatni list,poniewaz była bardzo interesujący i mam nadzieją ze mój równie bedzie ciekawy.
Wyobraź sobie że 10 marca byłam na obchodach Świeta czekolady które odbyły sie w naszym miesie na rynku. Było po prostu super! Tańczyliśmy i śpiewalismy a na końcu kazdy dostawała pyszna tabliczke czekoldy. Zorganizowane zostały liczne konkursy i nawet ja w jednym brałam u dział. Zdobyłam wtedy pierwsze miejsce i dostałam kubek z gorąca czekolada.
Mam nadzieję że za rok równiez odbedą sie takie obchody Świeta Czekolady a wtedy razem bedziemy swietować. Bedzie naprawde super.

Pozdrawiam....................

P>S> Pozdrów rodziców i siostre.

Licze na naj:]
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T16:00:45+01:00
To było na testach próbnych.

1.) Zaproszenie
Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Wrocławia* na obchody Święta Czekolady. Impreza odbędzie się dnia 08.03.2010r. o godzinie 16.00 na rynku, przy ul.Konopnickiej 15*.
Organizatorzy obchodów
Tylko w miejsca * wstaw miejscowość, gdzie mieszkasz i jakąś ulicę. I tak samo w liście.

2.) Wrocław, 03.03.2010r.
Droga Julio!
Na wstępie mojego listu bardzo Cię pozdrawiam, ponieważ dawno się nie widziałyśmy i nawet nie miałam okazji złożyć Ci życzeń z okazji urodzin. Piszę do Ciebie, dlatego że chciałabym opisać Ci, obchody Święta Czekolady, które się u nas odbyły.
Wszystko naprawdę mi się podobało! A szczególnie piękne figurki zrobione z czarnej, jak i z białej czekolady. Miały one przeróżne kształty, od wielkich kwiatków do wszelkiego rodzaju zwierząt. Oczywiście odbyło się też przedstawienie, które opowiedało całą historię czekolady. Wiesz, że to Kolumb pierwszy przywiózł ja do Europy? Na imprezie było bardzo dużo atrakcji, jednak najbardziej podobała mi się fontanna czekolady!
Słodka konsystencja spływała po niej, jak rzeka po wodospadzie.
Święto Czekolady odbyło sie w naszej miejscowości po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że za rok znowu będzie taka impreza. Pozdrawiam Cię serdecznie, odpisz szybko.
Natalia (tu twoje imię)

3 3 3