Czy zgadzasz się z poglądem, że technika jest w swej istocie demokratyczna,gdyż wszystkim obiecuje te same korzyści, ale użądzenia techniczne funkcjonują pod warunkiem, że korzystaja tylko z nich ludzie bogaci?Zredaguj krutką odpowiedz i podaj właściwe argumenty. Min 50 max 80 słów

2

Odpowiedzi

2010-03-08T18:19:36+01:00
Nie zgadzam się z tym. Uważam że technika jest bardzo dobra. Wcale nie jest powiedziane ze tylko ludzie bogaci mogą z niej korzystać. Są otwarte różne darmowe kawiarenki i tam można za darmo korzystać z różnych nowości. Przynosi nam to korzyści, bo np. Nie musimy wydawać pieniędzy na różne książki, encyklopedie bo wszystko mamy w internecie.
1 3 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-08T18:39:33+01:00
Ja nie nie zgadzam się z tym twierdzeniem, że technika w swej istocie jest demokratyczna ponieważ, uważam, ze technika przynosi całemu światu same dobrodziejstwa.Pomaga nam się uczyć,wzbogaca naszą wiedzę.Mamy możliwość rozrywki,zabawy i wiele innych różnych korzyści.Nie tylko ludzie bogaci mogą się tym obsługiwać ludzie którzy mają skromniejszy budżet też mogą sie nią posługiwać.Mają kawiarenki internetowe,telefony komórkowe,które nie są takie drogie i inne różności.
6 4 6