Odpowiedzi

2010-03-08T16:26:54+01:00
Gdy dzieci przyjechały do domu profesora to one chodziły po zakamarkach starego domu.Znalazły pusty pokój z szafą.Łucja jako pierwsza poszła do szafy i znalazła się w świecie Narnii(poprostu weszła do szafy i przeszła przez futra)
potem mówiła rodzeństwie że Narni istnieje.Nik nie chciał jej uwierzyć.
Ale potem jako drógi weszedł do szafy Jej starszy brat Edmund.Gdy Łucja zobaczyła że porwano jej przyjaciela(Fauna).Łucja skusiła wszystkich żeby uwierzyli że Narni istnieje.I Na końcu wszyscy razem weszli do starej szafy w pustym pokoju.:)
2010-03-08T17:08:05+01:00
Pewnego dnia dziewczynka Łucja rozpoczełazwiedzaniestarego strychu, potem zaciekawiła ją bardzo stara szafa w której jej wnętrze ją tak zaciekawiłow której istniała zimna kraina zwana Narnią. Czwórka rodzeństwa udaje się w podróż w nieznane, gdzie czeka na nich wiele przygód, jak i niebezpieczeństw. Narnią żądzi bowiem zła biała czarownica Jadis, która niekoniecznie będzie pozytywnie nastawiona dla młodych przybyszów oraz chce wykorzystać dzieci. Lecz na końcu ta cała biała czarownica zabiera ich do białego zlodociałego pomiszczenia do lochów. Lecz po nich przychodzi Lew i ich ratuje z złych rąk złej czarownicy, lecz zła czarownica chce zamrozić na amen cały świat.