Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T16:34:46+01:00
Ludzie z poczuciem humoru żyją dłużej to teza nad, którą wielu ludzi się zastanawia.
Moim zdaniem jest ona jak najbardziej trafna. Ludzie, którzy mają poczucie humoru zupełnie inaczej podchodzą do swojego życia. O wiele łatwiej jest im rozwiązywać problemy, ponieważ w każdej trudności widzą oni jakieś dobre strony a nie tylko te złe.
Ich optymistyczne podejście do życia sprawia, że mają oni wiele powodów do radości co sprawia, że nie zamartwiają się ciągle, nie popadają w depresje, które bardzo poważnie szkodzą naszemu zdrowiu psychicznemu oraz prowadzą do bardzo wielu tragedii.
Mając poczucie humoru, każdy człowiek może w łatwy sposób rozwiązać bardzo wiele spraw, które w innej sytuacji sprawiłyby mu bardzo wiele kłopotu. W zupełnie inny sposób patrzą na swoje życie. Chcą aby wypełniała je radość, zabawa i nie tylko monotonia, problemy itp. Za zadanie stawiają sobie wyższe cele i chcą osiągnąć więcej, dlatego że znają oni poczucie własnej wartości i tego, że jeśli tylko czegoś chcą i dożą do tego to mogą osiągnąć wszystko.
Podsumowując moje rozważania mogę stwierdzić, że ludzie którzy mają poczucie humoru żyją dłużej i są bardziej szczęśliwsi od pozostałych.