Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T16:36:45+01:00
1.Ceny nieruchomości osiągnęły dno. Wystarczy mieć tylko dolara.Niemal 11 mln Amerykanów jest dziś winnych bankom więcej, niż wynosi wartość domów, na które wzięli długoletnie kredyty. Wyburzane są całe porzucone dzielnice. Ceny się załamały. Najtańsze domy są za dolara - donosi "Rzeczpospolita".

2."Psi obowiązek" Sikorskiego; Komorowski też krytykuje.- Byłoby rzeczą bardzo smutną, gdyby Polska w tej ważnej naradzie była reprezentowana tylko przez ambasadorów. To byłoby nieprofesjonalne - tak Bronisław Komorowski skomentował w TVN24 nieobecność Radosława Sikorskiego w sobotę w hiszpańskiej Kordobie podczas spotkania ministrów spraw zagranicznych państw UE. Sikorski był wtedy, wraz z Komorowskim, na spotkaniu w Katowicach z Młodymi Demokratami w ramach kampanii prawyborczej PO.

3.Ryzykowny pomysł dla SLD; "to zmniejszy szanse do zera" ."Prezydent Kwaśniewski po raz kolejny oznajmił, że koalicja PiS-SLD jest realna i nie należy odrzucać takiej możliwości. To pomysł wielce ryzykowny, prowadzący do zmniejszenia szans wyborczych Sojuszu do przysłowiowego zera" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Leszek Miller.

4.Będą wyniki ws. tożsamości Olewnika.

5.Rozpoczęła się doroczna odprawa kierowniczej kadry MON.W Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie rozpoczęła się w południe doroczna odprawa kierowniczej kadry MON i sił zbrojnych. W pierwszej jej części uczestniczy prezydent Lech Kaczyński.

6.Klich: żołnierz zawodowy ma większą wartość niż poborowy.Możliwe zmiany w wojskowym systemie emerytalnym różnią ministra obrony Bogdana Klicha i szefa prezydenckiego BBN Aleksandra Szczygłę, którzy uczestniczyli w dorocznej odprawie kierownictwa armii i MON.

7.Szmaja OK - nowa strona internetowa kandydata SLD.Jerzy Szmajdziński jako pilot, tenisista, rycerz i miś - tak kandydata SLD w tegorocznych wyborach prezydenckich prezentuje nowa strona internetowa SzmajaOK.pl.

8.Episkopat: będzie list ws. pojednania polsko-rosyjskiego.Powstanie list w sprawie pojednania polsko-rosyjskiego na wzór tego, jaki skierował Episkopat Polski do biskupów niemieckich - poinformował w poniedziałek przed obradami Konferencji Episkopatu Polski jej przewodniczący, abp Józef Michalik.

9.Prezydent: obrona przed agresją ma podstawowe znaczenie.Rola NATO w przyszłości, liczebność armii, emerytury wojskowe, stan marynarki wojennej i lotnictwa - to tematy, na które zwrócił uwagę prezydent Lech Kaczyński, który uczestniczył w dorocznej odprawie kierowniczej kadry sił zbrojnych i MON.

a teraz lepiej?? mam nadzieje że najlepsze.. :)