Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T17:59:40+01:00
Dla ludzi z duza iloscia pieniędzy i brakiem tresci najdrozsza kanapka na swiecie jest teraz na sprzedaz w restauracji w poludniowej Anglii. Kosztuje 100funtow i zawiera szynke, kurczaka, jajka i kilka wyschnietych pomidorow. Oczywiście, składniki sa wszystkie najwyższej jakości, ale to wciąż duzo pieniędzy.
To wazy Pol kilograma i ma, jak możesz sobie wyobrazic mnóstwo i mnóstwo kalorii. Skladniki, które czynia kanapke tak droga to 10 gramow białego trufla. Tylko niewielka ilość trufli jest potrzebna by dac mocny smak a 10 gramow jest naprawde silne. Czarne i biale trufle sa tak wartościowe, ze niektórzy ludzie zabijali za nie.
Jednakze, trufle nie sa najdroższym składnikiem potraw. Wielu ludzi sadzi ze to kawior, ale w rzeczywistości to szafran , który pochodzi z kwiatow krokusow. Niektorzy ludzie nawet jedza zloty lisc. Kosztuje 75 dolarow za gram i możesz jesc to w najdrozsza na swiecie czekolada. Maly kawalek kosztuje 250 dolarow, a niektórzy ludzie mogą pozwolic sobie na zjedzenie tego wiecej niż raz w zyciu.
Jest kilka kanapkowych przepisow, które zawieraja składniki jak zloto, kawior czy trufle, ale większość ludzi jest Malo zainteresowanych takimi luksusami.
W USA, najpopularniejsza ‘klubowa kanapka’ która zawiera czetery bardzo zwyczajne składniki- kurczak, bekon, majonez i pomidory. To zazwyczaj kosztuje pomiedzy 4a5 dolarow, i przeciętny Amerykanin je cztery takie tygodniowo. Prawie dwieście rocznie.
Dla milionow zwyczajnych ludzi w zwyczajnych rodzinach na calym swiecie, kanapka jest szybka do przygotowania, Malo kosztuje i jest latwa do zjedzenia. Prawdopodobnie nie smakuje zbytnio ale prawdopodobnie smakuje znacznie lepiej niż zloto i trufle.


Prosze uprzejmie :)