Odpowiedzi

2010-03-08T17:04:55+01:00
Moja babcia ma na imię... Jest 72-letnią starszą kobietą. Ma 5-tkę dorosłych dzieci i kilkanaście/kilkadziesiąt wnuków i wnuczek. Jej życie towarzyskie mnie zadziwia gdyż spotyka się ze swoimi znajomymi i w domu i w kawiarniach.
Choć wygląda na to, że nie ma czasu dla rodziny to jest inaczej. Odwiedza nas często i my Ją również odwiedzamy. Zawsze służy swoim wnukom i wnuczkom dobrymi radami.
Jest bardzo religijna, uprzejma, wyrozumiała, stanowcza i pomocna.
Kocham ja nad życie..
10 3 10
2010-03-08T17:09:52+01:00
Babcia to jedna z najbliższych osób małego człowieka. Potrafi wesprzeć i pocieszyć.
Moja babcia jest już trochę stara, ale pomimo sędziwego wieku nadal chce mnie i mojej rodzinie pomagać.
Babcia ma na imię Stasia. Ma 75 lat i przeżyła już niejedno w swoim życiu. Jest pogodną sympatyczną staruszką, z którą chciałabym mieć do czynienia jak najdłużej. Jej błękitne oczy przyjaźnie się patrzą na każdego człowieka. Pewnie to dlatego potrafi zjednywać sobie ludzi. Kiedyś pracowała jako krawcowa, dlatego też teraz, kiedy jest już na zasłużonej sobie emeryturze, kiedy mamy coś do zacerowanie chętnie to robi. Mówi, że sprawia jej to ogromną radość, bo wie, że jest komuś potrzebna. Chociaż my z całą rodziną okazujemy jej szacunek i bardzo o nią się troszczymy. Ona to docenia i bardzo często nam dziękuję. Największym podziękowaniem w jej wykonaniu jest jej szczery uśmiech i serdeczny całus.
Mam najwspanialszą babcię na świecie! Bardzo ją kocham i nie chciałabym mieć żadnej innej. Nie wyobrażam sobie życia bez niej!
13 3 13