Odpowiedzi

2010-03-08T17:08:04+01:00
Bóg zaprasza dziś ciebie, byś podszedł bliżej i przyjrzał się swemu życiu. Ma ono jedyną i niepowtzralną wartość, choć może jeszcze tego nie odkryłeś.
Teraz jest czas, byś "zdjął sandały" i przyglądnął się swojej historii. Teoje życie jest również ziemią świętą, miejscem szczególnej obecności Boga, nawet jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś. Każdego dnia Bóg może zakomunikować ci coś ze swej tajemnicy i to, czego chce od ciebie. Zaufaj mu!

OTO KIM JESTEM...
PEWNEGO DNIA OTRZYMAŁAM WSPANIAŁY PREZENT-ŻYCIE. CHYBA NIE MA NA ŚWIECIE NIC CENNIEJSZEGO, A JEDNOCZEŚNIE BARDZIEJ SKOMPLIKOWANEGO. BO TO CO OTRZYMAŁAM, ZWIĄZANE JEST Z CIERPIENIEM, RADOŚCIĄ, SMUTKIEM, Z WALKĄ O NIEZALEŻNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, PRZETRWANIE. CZASEM ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SOBĄ MYŚLĘ Z LĘKIEM, JAK WIELE JESZCZE MAM DO ZROBIENIA, CZY PODOŁAM? OGARNIA MNIE PRZERAŻENIE, ŻE ZBYT WIELE CHWIL ZMARNOWAŁAM. ALE ZARAZ MÓWIE SOBIE:
WARTO ŻYĆ BO CZEKA MNIE JESZCZE WIELE PIĘKNYCH RZECZY. I Z UFNOŚCIĄ KU TEMU, KTÓRY WSZYSTKO MOŻE, UDAJE SIĘ W DALSZĄ PODRÓŻ PEŁNĄ NIEWYGÓD, ALE I WSPANIAŁYCH NIESPODZIANEK.

KIM WŁAŚCIWIE JESTEM? Podróżniekiem przez życie tak jak każdy z nas. Młodym człowiekiem, który próbuje patrzeć na świat bez żadnych uprzedzeń. Bardzo wrażliwą dziewczyną akceptującą siebie. Umiem się otwożyć przed osobą, która mnie naprawde kocha i której ufam. Nie miałam dotąd żadnych przykrych sytuacji związanych z tym kim jestem.

Czasem warto zadać sobie pytanie: KIM JA WŁAŚCIWIE JESTEM?