Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T17:36:46+01:00
Najtrudniej jest pisać o sobie, bo jeśli jest się zbyt krytycznym, można siebie skrzywdzić, jeśli zaś łagodnym, można przedobrzyć. I w jednym, i w drugim przypadku jest to formułowanie fałszywych opinii o sobie samym. Brak nam bowiem obiektywizmu.
Postaram się scharakteryzować sibie z lekkim dystansem do mojej osoby.Mam na imię Magda. Jestem dziewczynąs średniego wzrostu, z długimi prostymi włosami koloru ciemnoblond. Zbudowana jestem (podobno) proporcjanalnie. Nie jestem gruba, ale bardzo bym chciała trochę wyszczupleć.
Mam ciemnoniebieskie oczy, prosty nos, usta średniej wielkości, dosyć kształtne.Zazwyczaj chodzę w dżinsowych spodniach, bo są praktyczne i wygodne. Wszystkie uroczyste i ważne dni spędam w bardziej dziewczęcym stroju - kolorowych sukienkach lub jednobarwnych spódnicach i białych elegandzkich bluzkach. Noszę olulary i z niecierpliwością czekam na chwilę, kiedy nędę nosić szkła kontaktowe.
U moich rówieśników cenię szczerość, punktualnosć, poczucie humoru, a u ludzi dorosłych wiedzę, kulturę osobista i umiejętność rozwiazywanie problemów.
Sama należę do osób raczej pracowitych, ale niezbyt systematycznych. Szybko się zapalam do nowych pomysłow, jednak nie na długo starcza mi zapału. Poza tym zwykle bywam punktualna. Bardzo staram się być uczciwa i zawsze dotrzymywać danego słowa.
Pracuje nad sobą, aby pozyskać inne dobre cechy charakteru. Najbardziej bym chciała, aby koleżanki i koledzy uważali mnie za odobę godną zaufania, której można powierzyć każdy sekret i każde zmartwienie.
Lubię książki romantyczne i przygodowe. Najczęsciej słucham nagrań Elvisa Presleya, przy nich się odprężam. Maam wszystkie jego płyty wydane w Polsce, trochę plakatów i zdjęć, i jedną ukochaną książkę o Nim.
Moja ulubioną porą roku jest lato, dlatego zawsze z niecierpliwością, czekam na wakacje.

proszę/