Odpowiedzi

2009-10-22T16:22:29+02:00
W deszczowe, pocmurne i szare dni spoglądam przez okno i widzę zamglony świat. Widzę ludzi idących chodnikiem i gdzieś się śpieszących. Barwne kałuże i małe, prawie niewidoczne kropelki przyciągają moją uwagę. Wszystko po drugiej stronie okna jest mokre. Pięknego widoku z okna nie ma - wszystko jest szare i bure. Bez wyrazu. Drzewa zielone i piękne podczs ulewy już takie nie są. Są brzydkie, bez swego uroku.
2009-10-22T16:23:05+02:00
Podczas deszczu niebo robi sie zachmurzone.
wszystko nabiera szarych barw. powstaje inna atmosfera, dobra do rozmyślań. wtedy widzimy piękno natury. jezeli spoza chmur wyjży slonce , mozemy doczekac sie pieknego zjawiska czyli tęczy . zachwyca nas ona pięknem barw . po deszczu zazwyczaj na dworzu jest swieze powietrze, chmury rozchodzą się i znow widzimy swiat na kolorowo. deszcz jest wpaniałym zjawiskiem gdyz budzi w nas wiele uczuc.
2009-10-22T16:23:40+02:00
Widok z mojego pokojowego okna pada na starą kamienice. Podczas burzy jest naprawde strasznie, ponieważ pioruny strasznie błyskają na budynek naprzeciwko. Deszcz strasznie szybko spływa z rynien.Z mojego pokojowego również widać mały stawek. Podczas deszczy można zauważyć jak szybko wzrasta poziom wody.Pod oknem mam również przystanek autobusowy. Gdy pada deszcz często widzę ludzi kryjących sie przed deszczem w nim.
Ponadto na deszcz wtedy wychodzą żaby.