Hejka kto moglby mi pomoc przetlumaczyc krotki tekst z angola? z gory goraco dziekuje :*

Suddenly, a ray of sunshine breaks through the clouds and lights up the doorway just as Veronica steps through the door He feels the warm sun on his back. The little girl has just woken up and is rubbing sleep from her eyes. She looks so like her mother She yawns and he hears her mother's voice. He hears his name 'Nacho!Nacho!' Is Veronica speaking? Behind him he hears footsteps. He turns round. The sun is too bright and he can't see clearly. He puts his hand up to hiseyes and then thinks, ' I haven't woken up! I'm still dreaming!' But then Veronica shouts out 'Mama!' And he knows that sometimes dreams some true.

3

Odpowiedzi

2010-03-08T18:22:01+01:00
Nagle promień słońca przerwy przez chmury i świeci się w drzwiach jak kroki Veronica przez drzwi Czuje ciepło słońca na plecach. Dziewczynka właśnie obudziła się i tarcie sen z oczu. Ona wygląda jak jej matka Ona ziewa i słyszy jej głos matki. Słyszy jego nazwa "Nacho! Nacho! Mówi Weronika? Za nim słyszy kroki. Odwraca się. Słońce jest zbyt jasne i nie widzi wyraźnie. Wkłada rękę do hiseyes a potem myśli: "Ja nie obudziły! I'm still dreaming! Ale potem Veronica wiadomości out "Mama!" I wie, że czasami marzenia niektóre prawdziwe.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T18:38:03+01:00
Nagle, promień słońca przebił się przez chmury i oświetlił wejście po tym jak Veronica przeszła przez drzwi. Czuła ciepło słońca na plecach. Dziewczynka obudziła się i przetarła oczy ze snu. Wyglądała zupełnie jak matka. Ziewnęła i usłyszała głos matki. Usłyszała swoje imię: Nacho! Nacho! Czy to mówi Veronica ? Usłyszała za sobą kroki. Odwróciła się. Słońce było zbyt jasne i nie widziała wyraźnie. Przyłożyła ręce do oczu i pomyślała "Ja się nie obudziłam! Wciąż śnię !" Ale wtedy Veronica krzyknęła "Mama!" I już wiedziała, że czasem marzenia mogą być prawdziwe.
2010-03-08T18:50:47+01:00
Nagle promień słońca przebił się przez chmury i świeci się w drzwiach jak kroki Weroniki przez drzwi Czuje ciepło słońca na plecach. Dziewczynka właśnie obudziła się i trze sen z oczu. Ona wygląda jak jej matka Ona ziewa i słyszy głos jej matki. Słyszy jej nazwę "Nacho! Nacho!" Mówi Weronika. Za nim słyszy kroki. Odwraca się. Słońce jest zbyt jasne i nie widzi wyraźnie. Wkłada rękę do hiseyes a potem myśli: "Ja nie obudziłam się! Ja wciąż śnię! Ale potem Weronika zawołała "Mama!" I wie, że czasami marzenia niektóre są prawdziwe.

Powinno być dobrze. ^^