Zastąp zaimkami niektóre z wyróżnionych wyrazów, aby uniknąć powtórzeń .
Piżama Ampere`a

Andre Ampere , znany francuski fizyk i matematyk , był człowiekiem bardzo roztargnionym . Pewnego razu przyjaciel zaprosił Ampere na przyjęcie. Zrobiło się późno i Amprere postanowił wrócić do domu.
Jednak zaczoł padać ulewny deszcz , więc gospodarz zaproponował Ampere`owi nocleg. Ampere się zgodził. Po kilku minutach gospodarz poszedł sprawdzić , gdzie podziewa się znany fizyk , ale nigdzie nie mógł Ampere znależść. Po pewnym czasie ktoś zadzwonił do drzwi .
Gospodarz otworzył drzwi i zobaczył przemoczonego Ampere
-A gdzież pan był ?!
-w domu , po piżame


prosze o szybką odpowiedz.
AMPERE TO TENW WYRAZ KTÓRY SIĘ POWTARZA :d

daje naj. :)
i proszę przepisac , skopiowac caly tekst

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T19:04:57+01:00
Andre Ampere , znany francuski fizyk i matematyk , był człowiekiem bardzo roztargnionym . Pewnego razu przyjaciel zaprosił go na przyjęcie. Zrobiło się późno i Amprere postanowił wrócić do domu.
Jednak zaczął padać ulewny deszcz , więc gospodarz zaproponował mu nocleg. Ampere się zgodził. Po kilku minutach gospodarz poszedł sprawdzić , gdzie podziewa się znany fizyk , ale nigdzie nie mógł go znaleźć. Po pewnym czasie ktoś zadzwonił do drzwi .
Gospodarz otworzył drzwi i zobaczył przemoczonego Ampere
-A gdzież pan był ?!
-w domu , po piżame
moim zdaniem tak jest juz dobrze licze na naj;]

14 4 14
2010-03-08T19:07:59+01:00
Piżama Ampere`a

Andre Ampere , znany francuski fizyk i matematyk , był człowiekiem bardzo roztargnionym . Pewnego razu przyjaciel zaprosił go na przyjęcie. Zrobiło się późno i Amprere postanowił wrócić do domu
.
Jednak zaczął padać ulewny deszcz , więc gospodarz zaproponował mu nocleg. Ampere się zgodził. Po kilku minutach gospodarz poszedł sprawdzić , gdzie podziewa się znany fizyk , ale nigdzie nie mógł go znależść. Po pewnym czasie ktoś zadzwonił do drzwi .
Gospodarz otworzył drzwi i zobaczył przemoczonego Ampere
-A gdzież pan był ?!
-w domu , po piżame
8 3 8
2010-03-08T19:09:26+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Andre Ampere , znany francuski fizyk i matematyk,był człowiekiem bardzo roztargnionym.
Pewnego razu przyjaciel zaprosił go na przyjęcie.
Zrobiło się późno i gość postanowił wrócić do domu.
Jednak zaczął padać ulewny deszcz , więc więc gospodarz zaproponował przyjacielowi nocleg.Uczony się zgodził.Po kilku minutach gospodarz poszedł sprawdzić, gdzie podziewa się znany fizyk,ale nigdzie nie mógł go znaleźć.Po pewnym cczasie ktoś zadzwonił do drzwi.
Gospodarz otworzył drzwi i zobaczył przemoczonego naukowca.
A gdzież pan był?
- W DOMU , PO PIŻAMĘ.
6 3 6