Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-08T20:04:54+01:00
Bardzo Serdecznie witamy przybyłych tu gości. W imieniu całej kuli ziemskiej chcielibyśmy ,żebyście zostali na ziemi tak długo ile chcecie. My ziemianie nie wiemy za bardzo co znajduje się w kosmosie, dlatego też chcielibyśmy abyście nam to opowiedzieli.
Insteresują nas takie zjawsika paranormalne jak wy. Dotąd myśleliśmy , że kosmici to tylko jest wyobraźnia niektórych osób, lecz to był błąd i teraz uświadomiliśmy sobie to. My wszyscy tu zgromadzeni czekaliśmy specjalnie na wasz przybyt. Jesteśmy teraz pod wpływem silnej adrenaliny bo wątpiliśmy ,że przybędziecie . Chcielibyśmy uściskać wasze dłonie i porozmawiać z wami jak bliscy znajomi. Specjalnie dla was urządziliśmy pokoje w pobliskim hotelu, abyście odprężyli się i dobrze zapamiętali tutejszy pobyt. Myślę ,że również spodobają się wam nasze hostessy, które są do waszej dyspozycji. Bardzo dziękujemy wam , że nas wysłuchaliście .
1 5 1
2010-03-08T20:08:17+01:00
Witajcie drodzy kosmici!
My, wszyscy tutaj zebrani chcemy was serdecznie powitać. Od bardzo dawna czekaliśmy na to spotkanie. Cały czas zbieramy cenne informacje na temat waszej kultury: jak wyglądacie oraz jakim językiem się porozumiewacie. Bardzo cieszymy się z Waszych odwiedzin. Jak możemy Was ugościć?
2 2 2